Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miféle nőkhöz való hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miféle nőkhöz való hozzáállás?

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy volt régen egy "barátnője" akit nem tartott okosnak és nem kedvelte a személyiségét, sőt azt, ahogy kinézett sem. A kapcsolatuk annyiból állt, hogy lefeküdtek mikor a páromnak kedve volt, tehát kihasználta a tényt, hogy a lány vágyik a figyelmére és talán szerette is.

Megkérdeztem, hogy mai fejével csinálna-e ilyet? Nem lenne lelkiismeret furdalása vagy valami? És azt mondta most miért kérdezek ilyeneket, illetve nem tud rá válaszolni, mert nincs ilyen helyzetben. Akkor tudná megmondani, hogyha lefeküdne így egy nővel mert akkor látná, hogy van-e lelkiismeret furdalása vagy sem.


Nekem az ilyen férfiaktól mindig felfordult a gyomrom, ezért rendesen fájdalmat érzek az agyamban, hogy valaki akit úgy ismertem meg, hogy egy tisztaszívű, őszinte, kedves ember az ilyeneket mond...



2019. okt. 14. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen témát párkapcsolatban csak akkor hoz elő a nő, ha össze akar veszni a másikkal.
2019. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ez miféle nőkhöz való hozzáállás?"


A férfiak 90%-a így áll hozzá.

2019. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baromi taszító lenne ha valaki annyira ösztönlény, hogy bármikor összefekszik valakivel akinek szó szerint semmilyen tulajdonsága nem vonzó számára. Fontos a szex meg jó ha van fix partner de az egyáltalán nem igaz, hogy a férfiak többsége ennyire igénytelen lenne szexuális partner választás szempontjából. Akiket én ismerek mindenkinek fontos, hogy legalább külsőre vonzódjon a nőhöz, de inkább belsőre is legyen benne valami. Nagyon kevés olyan férfival találkoztam aki ennyire igénytelen, hogy mindegy csak lyuk legyen.
2019. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit túlreagálod, túl rossznak állítod be az egész sztorit. Megfordíthatjuk, tegyük fel, hogy szingli vagy, vágysz már testiségre és ott lenne egy férfi, aki amúgy nem izgat komoly kapcsolat szempontjából, de ő is, te is szexelni vágysz és lefekszel vele. Aztán idővel ez a viszony elmúlik, tovább lépsz, tálalsz végre egy megfelelő partnert ..aki aztán elítél amiatt, hogy neha lefeküdtél valakivel, akihez nem fűztek érzések.

Ameddig nem erőltetett semmit, mindkét fél benne volt ebben, nem látok kivetnivalót. Honnan tudod,hogy ezzel megbántotta, kihasználta a másikat? Azért egy nő érzi,hogyan bánnak vele, ő is láthatta, hogy a párod szexen kívül nem nyújt neki többet...ha így fogadta el a helyzetet, lehet neki is csak ennyi kellett.


Én azt tudom neked tanácsolni, hogy a jelent védd figyelembe, azt, hogyan bánik veled a párod és milyen ember melletted. A múltat háborgatni sosem jó ötlet, mert csak megmérgezi a jelent.

23n

2019. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14-es igazad van valamilyen szinten, viszont azt, hogy a lány ezt annó nem vette észre, onnan tudom, hogy a párom mondta. Tehát ha még észre is vette viszont a párom úgy gondolta, hogy nem, akkor is kihasználás a párom részéről, mert ő úgy tudta ahogy.
2019. okt. 14. 14:44
 16/17 Rockarc ***** válasza:

Szerintem nem az a kerdes itt, hogy ez most jo, vagy rossz, hanem az, hogy te el tudod fogadni, vagy sem? Az ertekrend fontos egy kapcsolatban, nem kell, hogy azonos legyen, de ha nagyon kulonbozik az problemat okoz.


Igen, a baratod kihasznalta erzelmileg a volt baratnojet ez nem kerdes. Egyutt tudsz-e elni egy ilyen emberrel? Ezt neked kene megvalaszolnod. Szerintem azert ez nem olyan fobenjaro bun, ami valook lenne. A csaj benne volt a kapcsolatban, ugrott, amikor kellett. Azon rugozol csak, hogy mennyit erzett iranta, vagy mennyit nem. Biztos nem volt kozombos iranta. Szamit?


43F

2019. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Istenem a nők, és az ő logikájuk! Nem értem, mi a búbánatos kecskeszar bajod van? Megkérdezted, ő pedig a lehető legkorrektebb választ adta.

"Akkor tudNÁ megmondani, hogyha lefeküdNE így egy nővel mert akkor látNÁ, hogy van-e lelkiismeret furdalása vagy sem."

Végig feltételes módban beszélt, igaz? Nem feküdt le senkivel, nem csalt meg, még csak fel sem merült benne a gondolat, amíg nem faggattad.

Hogy régen megtette? A múlt elmúlt. Általa lett olyan jó ember, olyan szerethető partner, aki most melletted van.

2019. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!