Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás az érzelmi zsarolásra?

Figyelt kérdés
A barátomat a szülei zsarolják érzelmileg, mióta összeköltöztünk. Ha barátom nem úgy nem akkor csinál valamit, amit a szülők elválnak, máris jön az, hogy leszarja a szüleit, hogy már nem is fontosak stb. Megőrülök ettől, a vitáink 90%a abból ered, hogy ilyenekkel be tudják folyásolni, konkrétan hülyére veszik. Egyébként szinte tökéletes férfi, ezen az egy dolgon kívül igazi álom. Segít nekem mindenben, kedves és figyelmes úgyhogy az nem opció, hogy a szülők miatt szétmenjünk. Mégis zavar, hogy ez történik, rám is tesznek olyan megjegyzéseket a szülei, hogy ha nem hozza tartoznának, már nekimentem volna mindkettőnek...de minden meg van nekik bocsátva, tehát 100%ban nem áll mellettem a párom azt érzem. Mit tegyek? Magunkat is sajnálom, mert emiatt veszekedni hülyeség, de hagyni sem akarom magam zsarolni...és a páromat is sajnálom, hogy saját szülei palira veszik.
2019. okt. 14. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek NAGYON messzire!
2019. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Kinek a pap, kinek a paplak, de én nem maradtam volna együtt egy olyan "férfival" aki elnézi, hogy engem sértegetnek a szülei, és hagyja, hogy apuci-anyuci dirigáljon neki.

Akármennyire is fáj az igazság, a párod nem elég tökös, egy puhány, aki előbb utóbb el fog távolodni tőled, mert eleget fognak duruzsolni rólad a fülébe.

2019. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!