Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az én hibám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én hibám, hogy vége lett a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Tömören a story: Itt ismerkedtünk meg, évek óta ide-oda utazgattunk. De az utolsó fél évben mindig csak online tartottuk a kapcsolatot, megígérte 4-szer is, hogy idereül, de végül nem jött. Én emiatt mindig sírtam webcamerában, rossz kedvű voltam. És végül nem szakítottunk, de az utóbbi két hónapban eltűnt az étrből. Majd pénteken felhívott,, hogy az én viselkedésem késztette arra, hogy elmeneküljön, mert mindig panaszkodtam, sírtam és semmi kedve nem volt szomorú arcot látni az életébe. De ezt az arcot Ő okozta az ígéreteivel, a meg nem tett látogatásaival és most a képembe vágja, hogy én vagyok a hibás? Én szerettem volna találkozni, bárhova elrepültem volna, Ő volt az, aki üres ígéreteket tett...Most pedig azt mondta, hogy folyamatosan őt vádolom. Hát én nem jöttem, amikor megígértem?! Szerintetek? Én nagyon elszomorodtam, Vele terveztem az életem, a családot és úgy éreztem, hogy ezt Ő adta fel. Most én lennék a hibás? Miért prólája ez elhitetni velem?

2017. okt. 30. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Nem olvastam el.

Mindkettőtöké.

2017. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ő nem akarta tartani már a kapcsolatot...Aztán amikor félév gondolkodási idő (mert neki ez az volt), meghozta a végső döntést, csak ürügyként használta fel, hogy szomorkodtál.


Egyébként a szomorúság, sírás hozzátartozik az élethez, még akkor is, ha jobb esetben nem mindennapos dolog. Szóval aki csak vidám arcot akar az életében, az remélem tudja, hogy ez kevésbé megvalósítható.


22/N

2017. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(Ennyit a gyakoris ismerkedésről)

Igazából ennyiből nem lehet megmondani, hogy kinek a "hibája", kicsit talán én is azt mondanám, hogy mindkettőtöké. Az ilyen kapcsolatok, ahol ennyit kell utazgatni egy-egy találkozóért általában halálra vannak ítélve. Mindenkinek van élete és fontos feladatai, ebbe nem mindig fér bele egy x órás repülőút. De a másiktól sem lehet elvárni, hogy ezt tolerálja.

Ugyanakkor az sem a legjobb, hogy állandóan csak a sírás meg panaszkodás megy a webkamerán... Legalább azt tudja már pozitívumként kezelni, hogy beszélünk, ha már találkozni nem tudunk. Én megmondom őszintén, hogy engem is baromira irritálna, ha semmi másról nem szólna a kapcsolat, csak sírna meg szapulna mindig. Szóval én azt mondanám, hogy ezt ketten hoztátok össze.

2017. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem szapultam. csak annyit mondtam, hogy megint megígért valamit, amit nem tartott be. ha egyszer, azt mondom oké, de négyszer?
2017. okt. 30. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ittet magyarországra értettem, amúgy a fiú kanadai
2017. okt. 30. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
négyszer ígérte, hogy iderepül, a jegyét is mutogatta, de nem ért ide!
2017. okt. 30. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
1.hülyít és igy jó neki.2.Nem biztos hogy azzal a pasival ismerkedsz akit ő mutat neked.Elképzelhető az is hogy hàzas és ő jönne csak hát valaki visszatartja őt.
2017. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez annyira gáz és olyan gerinctelen.


Fél évvel ezelőtt, mikor úgy döntött, hogy nem AKAR repülni, akkor meg kellett volna mondania, hogy vége.


Helyette még téged állít be hibásnak - hagyd őt, nem is baj, hogy nem lettetek együtt.

Aki így oldja meg a párkapcsolati problémáját (lelép szó nélkül), azzal családot SEM terveznék.

2017. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!