Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha stresszes időszakotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha stresszes időszakotok van tényleg nem kívánjátok a szexet? Csak az én barátom ilyen?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolat, huszonévesek vagyunk. Voltak stresszesebb időszakai, sajnos most is az van, ilyenkor egyáltalán nem kívánja a szexet. Ezt úgy értem, hogy heti 2 kb.

Mikor minden rendben akkor szokott lenni 4-5x is.


Azt mondta ilyenkor nagyon kattog az agya, idegeskedik és egyszerűen nincs hangulatában a szexhez. Most pl nem talál munkát, emiatt idegeskedik, mert lassan kifogy a pénzéből.


2019. okt. 14. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

A FÉRFI számára valóban "kasztráló" élmény a munka...pontosabban a pénztelenség. :(

A pénz a férfiasság egyik alappillére.

HA, lesz jó melója, rád megy napi 4X is!

2019. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az alappillére, engem sosem érdekelt az anyagi helyzete, megmondtam, hogy mindenben támogatom és ne idegelje ki magát.
2019. okt. 14. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Miben támogatod/támogatnád?


Eltartanád, ha hónapokig nem lesz melója?

Vagy azt hiszed nem örülne, ha lenne egy jó kocsija?

2019. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat, az alvást vagy evést se kívánja az ember ha idegeskedik.
2019. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális. Legalábbis engem kiábrándítana egy férfi, aki tiszta stressz, de üzekedni van esze.
2019. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A férfiak sem biorobotok, ha valami aggasztja őket, lefoglalja a gondolataikat, akkor nem feltétlenül lesz kedvük és hangulatuk szexelni. Ahogyan neked sem biztos, hogy bármilyen körülmények között van hozzá kedved. Szerintem ez teljesen normális, és kortól független dolog. A jó szexhez nem elég csak egy merevedés és ész nélkül reszelés, mert persze, a fizikai ingerlésre nyilván ilyenkor is tudnának ilyet produkálni szerencsétlenek, csak minek? Fejben is ott kell lenni, hogy mindkettőtöknek élvezetes legyen, és igaza is van abban, hogy ilyenkor nem erőlteti. Szerencsétlen férfiaknak is vannak érzéseik, nehogy már számon kérd tőle, hogy nem egy gép :D
2019. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy volt barátomat is "kiherélte" egyszer egy ilyen helyzet. Hetekig nem talált munkát, kezdte felélni a tartalékait, zavarta, hogy kb egy sütit nem tudott venni nekem, engem az zavart, hogy kb egy kenyeret nem tudott venni magának. Segítettem ahogy tudtam, de amíg nem stabilizálódott az élete addig, azokban a hetekben nem volt szex csak támogató bújás és sok sok megértés.


De szerintem mindenkit frusztrál ha anyagi vagy bármilyen gondjai vannak.

2019. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vizsgaidőszak alatt anno 1 hónapig semmi szex nem volt közöttünk. A gondolataim a vizsgákon jártak és olyan szinten paráztam tőle, hogy még reggel sem volt semmi akció. Amikor befejeztem a vizsgákat 1 nap alatt minden a normál kerékvágásba került.

Amikor határidős munkáim vannak és el vagyok havazva, akkor mind a mai napig így viselkedik a szervezetem, nulla merevedés és nem is kívánom a szexet. Az én párom sem fogadta el az elején, mert a volt pasija bármikor képes volt szexelni.

2019. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, és a párod mostmár elfogadja?
2019. okt. 14. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
El...... :)
2019. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!