Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiakhoz: Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiakhoz: Ha fáradtak vagytok, nem kivánjátok a párotokat, nem akartok szeretkezni?

Figyelt kérdés

Kicsit pontositva: Három éve vagyunk együtt, már egy ideje csak hétvégente találkozunk a munkája miatt(sofőr, hétközben vezet) szóval ebbe a két napba szoritjuk be a dolgainkat, amibe alap(volt?) a szex.


Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy szinte mindig én kell kezdeményezzek. Pl este lefekszünk és látom, hogy ő már keresi az alvási poziciót...ilyenkor elkezdem csókolni és simogatni, persze már megjön a kedve és megtörténik, de rossz, hogy mindig én kell meghozzam a kedvét és lehet ha rajta állna nem is szeretkeznénk...


Ami most kiboritott: Tudtam, hogy este ér haza, ezért szépen elkészültem, simára borotváltam magam, ahogy szereti, felvettem szexi fehérnemüt és igy vártam az ágyban. Éhes volt, ettünk, majd szóba jött, hogy találtam-e kütyüt(akarunk venni valamit) erről még fél órát néztünk dolgokat a neten. Majd jóéjt mond és alszik is. Nagyon csalódott voltam, nekem már nagyon hiányzott...és ami még számit: múlt héten mensis bajaim voltak, szóval gyakorlatilag több,mint két hete nem szeretkeztünk, ilyen esetben minden normális ember már kivánja a párját, nem?


Ezek miatt olyan gondolataim vannak, hogy lehet már megunt, vagy nem kiván annyira és elszomorit. Viszont hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat, ezért megkérdezném hogy van ez a férfiaknál... lehet simán csak ennyire fáradt mindig? Ilyenkor nincs kedvetek hozzá?

Szerintem nem vagyok taszitó, olyan vagyok, mint mikor megismerkedtünk, vékony, kicsi cicikkel de legalább a fenekem formás. Szóval nem értem.

Mit gondoltok ezek alapján? Legyek csak türelmesebb és ne rámenős a dologra, vagy lehet valami gond nála?

20L :(


2017. júl. 22. 09:28
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:
63%

En csak a magam neveben beszelek. De nalam a a valasz az elso mondatodban van. Harom eve vagyunk egyutt.

Nagyjabol ez volt a tendencia mind harom hosszu kapcsolatomnal. Szerettem oket mint ember, mint tars, de a farkamnak nem lehet parancsolni, eszervekkel, hogy all fel, s dugd meg kemenyen mint az elejen. S nem veled van a baj, legalabbis az esetemben nem igy volt, volt olyan baratnom aki mikor osszjottunk, atlagos volt par ev utan kifejezetten csinos. A ferfit nem erre talaltak ki. Tuti van rengeteg kivetel, azokat kell megtalalni.

2017. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem vagyunk egyformák, de ha stresszes és fárasztó munkahelye van(márpedig a vezetés ilyen, főleg ha teherautót vezet) akkor az ember először szeretné kipihenni magát és ha egy picit feltöltődött, akkor jöhet a szex. Ha kezdeményezel és bedobja magát, akkor nem hiszem, hogy félrelépne vagy kiszeretett volna belőled, egyszerűen fáradt. Nálunk is volt ebből veszekedés, sikerült megbeszélni a párommal, hogy ilyenkor ne erőltesse a dolgot, inkább korán reggel dobja be magát, mert akkor sokkal jobban működöm.
2017. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Szexi 20 éves barátnő, heti két nap együtt. Szerintem tényleg fáradt mikor megjön. Ha sima távkapcsolat lenne kevésbé leszívós munkával, szerintem az öt nap nem lenne elég, hogy megtanulj újra normálisan járni :D. Tényleg próbáljátok másnap folyamán.

31/f

2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az utolsó kettő kicsit megnyugtató volt :)

Remélem, hogy tényleg csak a fáradtság az oka, egyébként kamionsofőr. Igazából ideje nem lenne megcsalni, szóval neki is ez a két napja lenne rá, hogy kiélje ezeket a vágyait... és ha látom, hogy nem igazán kezdeményez elszomorit és olyanokra gondolok, hogy nem kiván már. Pedig nem önteltségből, de mások szerint sem vagyok csúnya és adok is magamra, próbálok jól kinézni, szóval remélem tényleg csak ennyire fáradt :(

2017. júl. 22. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Én viszont nem biztatlak, szerintem ez gáz.

Régen volt úgy a férjemmel, hogy egy időnen távol dolgozott, hétvégére jött haza, és majdnem szó szerint ahogy beért a kapun, már esett nekem. Pedig akkor már 5 éve együtt voltunk. És a munka is elég fárasztó volt, végog 12 órázta az 5 napot.

Jó persze mindenki más, de én ezt nem látom normálisnak, hogy 2 hét után egy szexi barátnő mellett aludni kell egyből.

Szóval szerintem kezzd kihűlni nála a kapcsolat.

2017. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az utolsó válaszolóval értek egyet. Úgy vettem ki a leírásból, hogy mindig te kezdeményezel az utóbbi időben.

Az még érthető, hogy ha péntek este hazaér az egész heti munkából akkor fáradt, és esetleg nincs kedve hozzá. De utána ott van még 2 nap, és nem csak este lehet szexelni. Szóval abban a 2 napban kezdeményezhetne bármikor, de gondolom nem teszi, mert akkor nem írtál volna olyat, hogy kezded úgy érezni, ha rajta múlna nem is lenne szex.

2017. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemcsak ha fáradt vagyok, hanem mondjuk ha Tyrianozni szeretnék inkább, akkor se.
2017. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy ennyire fáradt lettem volna valaha- főleg, ha ilyen ritkán tudnánk találkozni... (60F)
2017. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!