Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahol érzem, h kötschög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol érzem, h kötschög vagyok, de igazán mégsem?

Figyelt kérdés
Férjem mentő-szakápoló volt, amikor megismerkedtünk, én mixernő. Azóta mindketten váltottunk úm. civil szakmára, de engem sokszor halálra idegesít, h a férjemet, mint volt eü-st állandóan fhax.ságokkal hívogatják a barátai/rokonai... olyan “problémákkal” zaklatják este 11-kor, amikkel még én sem hívtam volna fel őt anno, amikor mentőzött... pl. az öccse, h az épp aktuális barátnője megvágta az ujjacskáját, most rohanjunk-e az ügyeletre - küldött képet, olyan vágás volt, amit én magamnak simán csak besóztam volna (húzódjon össze gyorsan, aztán fojtköv.), vagy a barátjának a felesége, h “úristen, beleléptem egy szögbe, kell-e tetanusz”, meg ilyenek... és akk fél órát problémáznak ezen... most csak két példa volt, de én már rendesen kiakadok, amikor az éjszaka kellős közepén hívogatják ilyen fhax,szságokkal (nem egyszer szex közben), h úristen, a barátnőmnek fáj a hasikája, mit tegyünk... látom, h g3chy vagyok, amikor a 67. ilyen telefon jön, és a férjem rohan, h úristensegítenikell, én meg csak húzom a szàmat, h nyilván megint egy szokásos kis semmi...de ugyanakkor azt érzem, h igazam van... szerintem jó lenne, ha a férjem helyrerakná őket, h ne hívogassák őt a nagy büdös semmiért, de ő meg nem hajlandó ezt megmondani nekik - hiába ő is érti amit mondok, de szerinte kötsög vagyok... ti mit gondoltok?

#Önzövagyokevagysem
2019. okt. 14. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Besózni nem szabad a sebeket, ez régi rossz berögződés, nem gyógyul szépen. Bedatine, sebtapasz, ennyi.

De amúgy igazad van teljesen. Nem vagy kötsög.

2019. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szép nyelv a magyar, különösen ha azt egy illemtudó, kifinomult hölgy használja
2019. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút neked adok igazat. Nem mentős, és ha az lenne, akkor sem kellene ilyen jellegű problémákkal őt hívogatni. Ha úgy érzik, komoly a baj, hívják a mentőszolgálat központi számát, menjenek oda ügyeletben álló emberek, mert azért gondolhatják, hogy akár a szabadidejében pihenő mentős sem fog odarohanni a fájós hasú asszonyhoz, ha éppen nem ő van ügyeletben. Hát még aki ex-mentős. Azért egy átlag felnőttnek igazán lehetne annyi ismerete a világról, hogy felismerje az igazán komoly problémákat és a piszlicsáré apróságokat. Szóval szerintem egyáltalán nem vagy köcsög (nem kell furin írni, ez egy teljesen normálisan használható magyar szó). Más kérdés, hogy a férjed nyilván azért választotta anno a mentős szakmát, mert úgy érezte, segíteni akar az embereken, ez a személyiségvonása értelemszerűen nem múlt el csak azért, mert szakmát váltott.
2019. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten megértelek, más szinten meg nem. Azért egy szögbelépés azért már vmivel súlyosabb eset, és jobb, ha rákérdeznek, mielőtt elfertőződik. De orvos lányaként simán megtapasztaltam azt, hogy milyen piti dolgokkal képesek zaklatni az egészségügyi dolgozókat mindenféle szegrőlvégről ismerősök... amikor este 11kor felhívják azzal, hogy mit tegyen a pattanásával, ami kijött az orrán, meg hogy honnan kérjen beutalót szemvizsgálatra (google a barátod + sztem azért az elég köztudott, hogy beutalót a háziorvos tud adni)... mi van, ha a gyerek egyet tüsszentett 3 órával ezelőtt... egészségtelen-e, a a lábán a mutatóujja hosszabb, mint a nagylábujja. Meg hogy írja fel az XY gyógyszert, mert ugyan a háziorvos vizsgálat után a másikat írta fel, de ezt reklámozzák a tévébe', ezért biztos jobb... meg amikor nyaraláson zaklatnak minket olyanok miatt, akiknek előre megmondtuk, hogy ne hívjanak. Mondjuk anyukám jól le tudja ezeket rendezni, ha alkalmatlan időben hívják :D.
2019. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szadat kellene besozni es kimosni, atyaeg.
2019. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!