Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem itt a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem itt a kapcsolatunk vége. Szerintetek jogosan, vagy csak én reagálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt,de egy ideje már teljesen más minden.Nagyon szeretem,ő egyben a legjobb barátom is,minden nagyon jól ment közüttünk.De egy ideje nagyon ritkán találkozunk,legtöbbet a barátaival megy ki,ha épp nem tanul.Volt olyan,hogy megbeszéltük,hogy jön hozzám,és inkább a fiúkkal ment valahova,és csak utólag szólt,mikor már onnan ment haza.Nem vagyok vele boldog,nagyon hanyagol és úgy érzem már nincs szüksége rám.Elmondtam neki is,ugyanezeket,azt mondta rendbe hozzuk és ne gondoljunk ilyesmire.Ez volt tegnapelőtt,tegnap nem hozta szóba hogy találkozzunk ,ma pedig ismét a fiúkkal ment ki.Az elmúlt 1-2 hónapba többször emlitettem neki,hogy nem vagyok boldog,igy nem jó nekem,és nem érzem magam szeretve.Csak szóban hozta a változást,cselekedetekben nem.Pedig én mindent megteszek érte,úgy gondolom nincs velem sok gond,mindenig a kedvében járok.Fogamzásgátlót is miatta kezdtem el szedni,pontosabban miattunk.Nagyon bánt,hogy ilyen lett a kapcsolatunk,de nagyon szeretem.Viszont magam is,ezért nem szeretném hagyni hogy továbbra is ezeket csinálja velem.

19L



2017. ápr. 21. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ennyiből nehéz megítélni, hogy mi lehet a baj.

Talán annyit javasolnék, hogy ne a panaszaid hánytorgasd fel neki, mert attól csak kényszerítve érzi magát. Inkább kérd meg, megy becsüljön annyira, hogy megmondja őszintén, hogyan érez. Miért nincs igénye a gyakoribb találkozásokra? Ne engedd el válasz nélkül.

2017. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem,többször is.Az a válasza,hogy :"igy jön össze" vagy ”ez most igy alakult”. Semmi konkrét,ami még vigasztaló vagy elfogadható lenne..
2017. ápr. 21. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
nalunk is detto ugyanez volt, csak 3 ev utan. aztan kideult hogy van masvalkije, szakitottam vele most meg o romokban hever es probalja visszakonyorogni magat. nem akarlak megijeszteni, probaljatok megbeszelni, de lehet a te pasid is olyan hogy a szakitas eszhez teriri es rajon mit veszithet.(bocsi az ekezetek miatt)
2017. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem a társad. Engedd útjára. És ne maradjatok barátok. Ne hagyj lehetőséget a visszatáncolásra se neki, se magadnak.
2017. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint még annyi gerinc sincs benne, hogy megmondja az igazat. De utálom az ilyen terelős, kertelős embereket, akik csak rabolják a párjuk életének a hónapjait/éveit, és lassan véreztetik ki.

Gyáva alak! Ő nem meri kimondani, azt akarja elérni, hogy te szakíts, hogy neki ne kelljen lelkiismeret-furdalást érezni.

2017. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Kedves kérdező..

Jogos. Mert ez tényleg baj ha ennyire elhanyagol,pedig te szereted és vagy nem latja mert nincs ehez a kapcsolathoz felnove,vagy mert a haverok az élete es fontosabbak a programok,mint te es a kapcsolat.. Szomorú de van ilyen. :-/

A másik meg hogy Te próbáltál beszélni vele erről (ez lett volna a javaslatom)

És mi is lett belőle.. Ugyan úgy hanyagol.

Innentől nincs mit tenni,talalsz te olyant magad mellé aki megbecsül szeret boldoggá tesz foglalkozik veled és majd ragyog a te lelked!

Ő meg ha eddig elhanyagolt ne most legyel neki hirtelen fontos mikor kilepnel. Lettel volna eddig az amikor idő lett volna bizonyitani hogy fontos vagy neki. Mostmar ha eddig nem mutatta ezt innentől lejart az idő. Nem vagy te sem bolond hogy egy boldogtalan kapcsolatban vakon szeress és o meg el kegyen mint a kiskirály a haverjaival..

25/F

2017. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem szeret eléggé hogy törődjön a kapcsolatotokkal ennyi!Gyàva nem meri megmondani hogy már nem ugy érez stb!
2017. ápr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű (sajnos), hogy mit kellene tenned.

Te próbáltál vele értelmesen beszélni, de csak hamis ígérgetést kaptál cserébe, így nincs értelme. Egy jó párkapcsolat nem ilyen - és ezt tudod. Ha a barátai fontosabbak neki (és itt nincs szó választásról, mert ha szeretne, akkor rád IS lenne ideje), akkor legyen velük 0-24-ben. Valószínűleg megváltoztak az érzései, vagy csak most éli ki magát a haverokkal, nem tudni. Ezt csak ő tudja megmondani, talán még egyszer utoljára megkérdezheted mindennek az okát, kérd meg, hogy legyen őszinte, de ha ismét csak kifogásokat ad, akkor szakíts vele ott, helyben. És ne is nézz vissza. Valószínűleg ígérgetni fogja, hogy megváltozik, de akkor ne azt a képet lásd, amiben ő szomorú, hanem azt, amiben téged azzá tett az elmúlt időben. Állj ki magadért, mond meg neki, hogy neked ez nem kell.


19/L

2017. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős.

Amíg ő jól érzi magát a "haverjaival" (köhh, valami pitsával), addig te szenvedsz. Akit ez nem érdekel, az nem szeret téged.

Jobbat érdemelsz. :)

2017. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!