Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet hogy vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet hogy vége? Tapasztalatok? Hogyan hozzám rendbe?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a baratommal. Én már úgy érzem ideje lenne lépni valamit előre, csak fejezzem be a sulimat, vagyis eskuvore. Akárhányszor beszélgetünk a jovorol ő mindig eltereli a témát. Annyira szeretem őt, viszony úgy látom hogy ő nem tudja kimutatni az utobbi idoben. egyértelműnek veszi hogy én vagyok neki,mivel 5 év óta a seggét nyalom kábé szó szerint, ő meg akkora hangulatember hogy általábanem nem tudja kimutatni az érzelmeit. Lehet már nem szeret? Akármikor felhozom ezt mindig mérges lesz hogy miket beszélek? Ha a jovonkrol kezdek beszélni csak terel, és nem osztja meg velem hogy mik az ő tervei, ám mással igen. Régebben már mondta hogy én vagyok neki az igazi, ám ahogy egyre közeledik hogy befejezzem a sulit és elvehessen, mintha ki akarna bújni.


Annyira fáj ez...úgy érzem csak én akarom ezt az egészet. Úgy érzem én mindent megteszek érte, próbálom mindig felviditani,meghallgatni, támogatni, am én alig kapok belőle vissza valamit. Barmit megtennek erte, mar ismerem minden porcikajat, rezzeneset, am ezt o semmibe veszi.Most is már dolgozom és arra gondoltam, hogy a közös jovonkre teszem el a pénzt , neki pedig eszében sincs ilyesmi pedig évek óta dolgozik.

21L, ő pedig 25.



2019. aug. 9. 23:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ti még gyerekek vagytok.... Ő önző, te túlságosan szolgalelkű lettél... Nem jó kombó
2019. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy 25 éves fiatalnak ne az esküvő, ház, gyerek legyen már a célja. Egy 21 évesnek meg semmiképp. Az élet ezerszer többről szól. Semmi értelme nincsen ilyen fiatalon esküvőn meg ilyeneken filózni, teljesen más céljaitoknak kellene még lennie. Te még építsd a karriered egy jó 6-8 évig, utazzatok, szórakozzatok. Bőven ráértek még megöregedni. Én hamarosan töltöm a 30-at és hatalmas pacsi így visszagondolva nekem meg a páromnak, hogy huszonévesen nem ilyen házasság gyerek céljaink voltak hanem élveztük a fiatalságunkat. Ezerszer jobb döntés mint 21 évesen esküvőn gondolkozni.
2019. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem igen is itt lenne az ideje elore lépni, nem érzem már magunkat gyereknek, sőt, n agyon is erettnek érzem magam, ő róla már nem tudom mit mondjak...
2019. aug. 9. 23:51
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, az igaznak az iskola úgy tűnik fontosabb volt, mint az akinek igazi volt. Így lehet, hogy nem is ő az igazi, pedig elvenni az igazit szokták.

33/f

2019. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez szubjektiv. Neked lehet nem ez a célod, de attól nekem lehet ez nem?
2019. aug. 9. 23:53
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő nem előrelépés. Mondom ezt házasként. Az ég világon semmit nem változtat a kapcsolatotokon. Az elköteleződés vagy megvan vagy nincs. Ha nincs meg akkor nem lesz meg házasként sem, ha meg megvan akkor teljesen felesleges azon pánikolni, hogy mikor vesz el. Ha neked az életben ezek az előrelépések akkor csak hiszed azt, hogy te érett vagy.
2019. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Először azt hittem közelebb vagytok a 30-hoz.

De így látva az életkorotokat akkor ez ilyen tipikus tini szerelem.

Nem akarlak elkeseríteni, de az ilyenek 90%-ban nem házassággal végződnek.

Én azt mondom ne nagyon éld bele magad semmibe, 25 évesen 5 év párkapcsolattal és ilyen hozzáállással a háta mögött ez a srác semmi komolyat nem akar tőled.

Jobban teszed ha csak sodródsz az árral még meg nem unod vagy ki nem ábrándulsz belőle, mert 100%-ra mondom hogy ennek a kapcsolatnak nem lesz semmilyen jövője.

2019. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A házasság miert van korhoz kötve? Nem tudom ti milyen neveltetesben reszesultetek, de szerintem-és nagyon sokak szerint még, a házasság sokat erosit egy kapcsolaton,nekem pedig már minden álmom, hogy egybe kössük az életünket, engem nem erdekel a karrier sem nélküle, b ár így nem tudom mi lesz, hogyan tovább...
2019. aug. 10. 00:01
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Eddig mégis a karriereddel foglalkoztál, az volt az első helyen.

33/f

2019. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez bonyolultabb ennél...
2019. aug. 10. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!