Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti nehéz időszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nehéz időszakban egyedül lennétek picit, vagy a párotokkal?

Figyelt kérdés

Arra értem, ha jön valami nagyobb probléma, stresszforrás stb.

Amitől szarul érzitek magatokat, görcsöltök, ilyesmi. Ilyenkor szerettek kicsit elzárkózni, külön lenni 1-2 napot, vagy ugyanúgy a barátnőtökkel akartok lenni?


2019. okt. 14. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

ugyanúgy vele.


Egyébként pedig még is , hogy nézne már ki ha valakik együtt laknak együtt élnek és most...bocsi szívem nehéz időszakom van hazamegyek anyámékhoz a szobámba, hogy egyedül legyek...


vagy amikor házasok és gyerek is van, szívem vigyáznál 1 napig egyedül a gyerekre amíg megnyugszom ?

2019. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelembe veszi az állapotomat, és nem erőltet rám olyat, amit nem akarok, akkor természetesen vele.
2019. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Én vele szeretnék lenni, inkább.


*márha lenne.

2019. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát először a barátnőmmel aztán kicsit egyedül, majd megint bnő. A szeretet sokat számítana, és jelentene.
2019. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Egyedül! Egyértelműen egyedül. Senkire nincs szükségem, hogy megoldjam az ügyes-bajos dolgaimat. Soha nem is állt mellettem senki, mindig mindent egyedül oldottam meg mindenféle hulladék lelki segély nélkül. Talán ez az, ami pont megedzett az elmúlt évek során. Nincs szükségem párkapcsolatra, meg semmilyen lelki társra. Moslék sallang az egész.
2019. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom "egyedül" akar olyankor lenni (lakáson belül), vagy ha velem is van, nem avat be teljesen. Aztán elmondja hogy mi volt, de amíg nem oldotta meg, addig csak keveset beszél róla. Amúgy örül ha érdeklődök, de ő nem kér segítséget. De ha érdeklődök, találgatok, és eltalálok valamit, és mondok valamit amit fel tud használni a megoldásban, akkor azt felhasználja.
2019. okt. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elzárkózás.
2019. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!