Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódítsam" vissza?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok együtt a párommal, de kissé elhidegült tőlem valamiért. Próbáltam megbeszélni vele hogy mi a baj mi nem jó neki, de csak azt mondja hogy nincs semmi baj. Többször rákérdeztem hogy szeret-e és velem akar-e lenni és erre is mindig azt mondja hogy igen. Sajnos az érintések, összebújások egyre ritkábbak tőle és szinte már csak én kezdeményezek. Mit lehet tenni hogy ez változzon? Olyan tanácstalan vagyok. :( Néha úgy érzem minden rendben mert úgy viselkedik máskor meg teljesen az ellenkezője.
2019. okt. 14. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Miért híztál meg?
2019. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem híztam meg, mindig is a vékonyabb kategóriába tartóztam :D így ismert meg így szeretett meg.
2019. okt. 14. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak felfújod a SEMMIT! mert a nők sokszor a semmiből is bajt csinálnak.
2019. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a mai felszínes, felületes, LUSTA világban gyakran előfordul. Ehhez 2 ember kell, ha te a legszexibb fehérneműdben fejen állva labdákat dobálnál, akkor sem kíván meg, akármit teszel. Ha nem mutat erre érdeklődést hogy újra feltüzeljétek a kapcsolatot, akkor eleve meg van cseszve az egész..
2019. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rádunt. Lehetne szépíteni, de minek. Vissza tudod hódítani de ahhoz új punci kell az reset-eli a férfi agyat. Veled vagy nélküled, döntsd el. Privát javaslatom, hogy veled.
2019. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A mi kaocsolatunk amugy nagyon jo és ő is tisztában vele hogy a mai világban nehez megfelelő párt találni és mondja is hogy nalam nem találna jobbat és megbecsül. Forditva en is ugyanezt gondolom róla. Csak valamiért most kicsit eltávolodott, sokat dolgozik és mellette tanul is. Lehet ez az oka?
2019. okt. 15. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!