Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja vajon?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom meg fogalmazni ha kicsit hosszú lesz és végig olvasod meg köszönöm! Párommal több mint 3 éve vagyunk együtt abból kb 2-2,5 éve együtt élünk. Sosem voltunk vitatkozosak nagyon nem is szoktunk veszekedni de az utóbbi időben észre vettem hogy páromnak meg változott a viselkedése és nem közeledik már felém annyira.. mint ki derült beszélgetett más nővel akivel telefonon is beszéltek. e miatt össze vesztünk meg ígérte tiltja a közösségi oldalról igy is tett de ez az ígéret kb 2-3hétig tartott. És vissza oldotta a tiltást mondván kíváncsi volt hogy írt e rá kérdeztem sok sok szokásos kérdés.. stb amire a válasz nemtudom.., nemtudom, mire mondtam neki rá 1-2napra üljünk le beszélni komolyan és beszéljünk hogy fog e ez igy tovább működni és mondta hogy időt szeretne kérni egyedül szeretne lenni mert nem tudja mit szeretne, nem szeret már úgy mint az elején közeledni sem közeledett már úgy felém és mondtam neki igen észre vettem. és igy haza mentem a szüleimhez. el telt 4-5 óra és hív hogy nem gondolta komolyan amiket mondott és szeret. meg beszéltük ugyan hogy változtatnunk kell egy két dolgon de nekem azóta is ez a mondat jár a fejemben hogy nem szeret már úgy azóta pedig már én vagyok bizonytalan ebben az egészben hogy működni fog e tovább és hogy tényleg szeret e. nemtudom mit gondoljak. és egyébként 2éve jegyesek vagyunk.

32/F 23/N


2019. febr. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a leírtak alapján én nem mennék hozzá a helyedben.. Ha már 2 év után ezt csinálta mi lesz a házasságban, meg ha gyereketek lesz? Most még ki tudsz belőle lépni.
2019. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez már csak ragaszkodas, megszokas reszerol te feléd. Amikor hazamentel megijedt..de ha vissza is mesz nem fog valtozni semmi. A vege ugyanaz lesz, hogy vege
2019. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 év után teljesen normális, hogy nem úgy szeret a pàrod, mint az elején. A kezdeti lángolásnál, erős testi vonzalomnál màr egy sokkal szorosabb lelki köteléknek kellene lennie köztetek. A barátod részéről ez nincs meg, hiszen másik nő után kajtat. Ezzel együtt megmondom őszintén, én visszamennék és megpróbálnám helyrehozni a kapcsolatot. Jó eséllyel nem fog sikerülni, de legalább megpróbálod, és nem agyalsz azon, hogy "mi lett volna ha".
2019. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem jött össze a dolog a másik nővel...
2019. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!