Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondanátok, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok, ha a férjetek istennek gondolná magát? És ha beközölné, hogy ő itthon nem karbantartó?

Figyelt kérdés
Bekrepált a kazánunk négy napja, se meleg víz, se fűtés. Van egy 9 éves gyerekünk is, szóval nem olyan könnyű a helyzet. Szombat óta könyörgök, hogy hívjunk szerelőt. Nem, mert majd ő megszereli. Berendelt a netről 40 ezerért egy alkatrészt, ami nem jó. Megsértődött, mikor azt mondtam, holnap hívok én szerelőt, illetve ő egész nap telefonálgatott emiatt. Azt is mondtam neki, hogy marhára unom hogy mikor a haverjainak felbüffen, mondjuk reggel 7kor, vagy este 8kor, akkor hívják és ugrik. Nekem a bringámnak rossz a kereke, egy hete hozzá nem nyúl. A cipőmet nem javítja meg. Mikor számonkértem, hogy ez miért az utolsó, közölte, hogy ő nem karbantartó itthon, hogy ezeket ő megcsinálja, majd felugrott és elment. Persze mikor megkérdeztem, hová megy, azt mondta, hogy semmi közöm hozzá, mert ha a felesége lennék, akkor békén hagynám őt. Ja és mielőtt megkértem ezekre, mondtam, elviszem szerelőhöz. Ő erősködött, hogy majd ő.
2019. okt. 15. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első nap kérném csinálja meg, addig míg nekifog, ha nem tudja azonnal szerelő, ha 2. nap se fogott hozzá akkor szerelő; vagy szerelő egyből olyankorra hívva amikor a férjed dolgozik, ezeket olyankorra értem mint pl most a kazán, kisgyerekkel nem lehet a hidegben ülni. De pl a cipőd s kerékpár, ha látod, hogy eszébe se jut megcsinálni ne fenyegetőzz szerelővel hanem vidd el s csináltasd meg szó nélkül, ha fenyegeted vagy bejelented, hogy elviszed szerelőhöz HA Ő NEM HAJLANDÓ, akkor persze h felfújja magát.
2019. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerve a hozzáállását és a képességeit nem kellett volna hagynod egyáltalán, hogy nekiálljon kazánt szerelni! Beszéljétek meg, ha hazajött.
2019. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. Voltam.
2019. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hazajött, nem szólt hozzám és lefeküdt aludni.
2019. okt. 15. 21:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Közöld vele, hogy te meg nem vagy szakács, pincér, óvónő, takarító házvezetőnő. Utálom az ilyen embereket.


36f

2019. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondanék semmit. Mire hazajönne nem lennék otthon se én se a gyerek, legközelebb a válópernél látna. Tudod ki élne együtt ilyen emberrel...
2019. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy nem vagyok házvezetőnő.

Most elmondtam neki, hogy az a legnagyobb bajom, hogy tudom, hogy nem tetszem neki, mert nem 60 kiló vagyok és hiába diétáztam most is hetekig, egy fél kilót nem tudtam leadni. Erre közölte, hogy hát egy nőnél a kinézet az egyik legfontosabb mérce. Az a szinte leglényegesebb, hogy hogy néz ki egy nő. Nem az, amin húsz év alatt átmentünk együtt, hanem az, hogy mit mutat a mérleg. Ez teljesen elkeserítő.

2019. okt. 15. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így, akkor te ne sz#xelj vele, mert te meg nem vagy prosti.
2019. okt. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el újra a kerdesedet.

Az a legnagyobb bajod, hogy nem csinálta meg a kazánt?

Ahhoz már rég hívtam volna szerelőt.

A cipő menne cipeszhez.


Más itt a baj,nem látod?

2019. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Johnny696 válasza:
100%
A párod fej, te partner cserére szorulsz. A kazán legyen a harmadik ...
2019. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!