Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a vége, vagy csak rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vége, vagy csak rossz passzban vagyok?

Figyelt kérdés
Valahogy mostanában nem olyan a kapcsolatom, mint szeretném. Figyel rám a barátom és kedves hozzám, de van pár problémánk (főleg pénzhiány és az, hogy az apja direkt fúr minket,amit én nehezen viselek). Szóval azt érzem, nem jutunk egyről a kettőre...nagy nehézségek árán pár napra eljutottunk mini nyaralásra, de az sem úgy sült el, ahogy szerettük volna, mert pihenni se lehetett rendesen, olyan volt a szállás, mint egy diákszálló. Szeretné megkérni a kezem, esküvőt, gyereket, de nem jövünk ki anyagilag és mostanában amúgy is azt érzem, hogy nagyon nem is beszélgetünk. Ha végre eljutunk addig, örülünk, ha ledőlünk, már nincs kedvünk megbeszélni részletesen hogy mi van velünk. Szóval itt vagyok fáradtan, hiába dolgozom, nem jutunk egyről a kettőre...barátom is dolgozik, de úgy sem jutunk előre. Albérletben vagyunkk, minden hónapban folyik rá ki a pénz. Valahogy emiatt motiválatlan vagyok, S egyfolytában fáradt sokszor a szexhez is sajnos. Van, hogy leteszem a fejem és már alszom. Szerintetek a kapcsolat hűlt ki, vagy a taposómalom a baj? Nagyon szép kapcsolatként indult ez, de sajnos most nagyon úgy érzem, hogy nem tudom hogyan tovább. Barátom szerint nincs semmi baj, de én mégis rajta sem érzek már olyan lelkesedést.
2019. okt. 16. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak ezeket kellene elmondanod neki. Próbáld meg úgy, hogy ne vádaskodj.Kérdezd meg hogy szerinte min kellene együtt dolgoznotok.

Hidd el,hogy az élet ilyen, ha összezártok és a megoldást keresitek, akkor túl juttok ezen. Ha széthúztok, akkor csak a szőnyeg alá kerül a probléma.

2019. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a problémákról és lehet változtarni kellene. Az embert felőrli a napi problémák a hiábavaló küzdelem és ha ezt így érzed ez baj akkor változtatni kell de ha igazán szeretitek egymást megfogjátok tudni együtt oldani ezeket az akadályokat!
2019. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!