Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy hozzászoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy hozzászoktam az egyedülléthez?

Figyelt kérdés

30 év után először van barátnőm, tulajdonképpen az első komolyabb kapcsolatom. Eddig mindig egyedül voltam, csak magamra számíthattam, magamnak szerveztem a programokat. Mindig is szerettem volna egy barátnőt. Most meglett de néha valahogy úgy érzem, hogy inkább szeretnék egyedül lenni. Hiányzik, hogy mindig azt csináltam amit akartam (persze most sem vagyok nagyon korlátozva de azért a kapcsolatért tenni kell), nem kellett beszámoljak senkinek sem.

Idő kell, hogy hozzászokjak egy kapcsolathoz? Másképp nem tudom megmagyarázni ezt az egészet.


2019. okt. 16. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki táskabástya, hogy van valakid és becsüld meg őt.
2019. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elképzelhető,hogy idő kell hozzá. Viszont ha tetszik a lány csodálkozom,hogy miért foglalkoztat ez a gondolat.

Azt írod,hogy így is van szabadidőd,az meg természetes,hogy egy kapcsolatért tenni kell. Legyen az párkapcsolat vagy akár baráti. Nagyon egyedül lehettél eddig.

2019. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hosszú egyedüllét után szerintem ez teljesen normális. Megvan a rutinod, a saját dolgaid, hozzá vagy szokba ahhoz, hogy senkinek nem kell szólnod semmilyen tervedről, hanem csak szabadon belevághatsz.. Nem könnyű ez után megszokni, ha van egy társad, adj magadnak időt szerintem. Nehéz elengedni a teljes szabadságot, de van akiért megéri :) Ja és mielőtt valaki félreértené, szabadság alatt nem a pasizást/csajozást értem.
2019. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
idő kell hozzá
2019. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is hasonlók járnak a fejemben. Hogy vajon kell e, hozzá tudnék e szokni, helyt tudnék e állni egy kapcsolatban, stb. Nekem viszont továbbra sincs senkim. Becsüld meg a barátnőd, ne szúrd el, ne hagyd "elúszni". Ha rendes nő, támogatni fog. Akkor is, ha segítenie kell.
2019. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Gratula es sok sikert a parkapcsolatodhoz!


De valahogy az jon le, mintha nem kulonosebben tetszene a baratnod....


35F incel

2019. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen lett először barátnőm, tartott pár évig, távkapcsolatként. Egyszerűen nem is tudtam volna összebútorozni vele. Aztán végül vége is lett. Azóta nem is volt más. Nem mindenkinek működik ugyan úgy ez a párkapcsolat dolog.
2019. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őszintén még én sem tudom mit érzek. Néha vele akarok lenni, érzem, hogy hiányzik, máskor meg nincs kedvem vele találkozni. Ezt az utóbbi érzést nem tudom megmagyarázni. Szakítani nem akarok vele mert félek, hogy csak agyongondolkodom az egészet és végül nagyon megbánom. Adok még egy kis időt ennek a kapcsolatnak.
2019. okt. 17. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát az ember utólag okos. Íme hát az én utólagos okoskodásom:

Ne szakíts. Én megbántam, hogy feladtam.

2019. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!