Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnád fogadni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni, hogy a párodnak ilyen a családja? MEnnyire zavaró?

Figyelt kérdés

A családom nagyon régimódi és nem fogadják el,hogy van pl szex házasság előtt. Így azt sem,hogy együtt alszunk. Nem élek már velük szóval amúgy simán meg lehet oldani,csak pl hozzájuk nem lehet úgy lemenni,hogy akkor náluk alszunk. Meg alapból ők nem is tudnának téged elfogadni csak a házasság után.

Szóval nekik évente egyszer elég ha látnak téged.


2019. okt. 17. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna, ha a párom tudja, h a szülei bolondok.


Amúgy nekem hasonlókat csináltak a szüleim, nem vallási okokból, csak teljesen hülyék. Pl már megvolt a gyerekünk, de még nem voltunk házasok, és mikor náluk aludtunk, külön ágyaztak.

2019. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez azzal járna együtt, hogy később nem szólnának bele a házas életünkbe, vagy bármibe, akkor nem zavarna. Amúgy sem kell a szülőkön élősködni felnőttkorban. Ha viszont tudnám, hogy később is ők akarnák irányítani a lányuk életét, akkor zavarna eléggé ahhoz, hogy bele se kezdjek ilyenbe.
2019. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 , :D

Akkor a te szüleid is hasonlóan okosoakxd


A bajom amúgy az,hogy amúgy igen én tudom,hogy ők miylenek,mármint a szüleim és engem már nem érdekel,elfgoadtam és kész. A páromnak is nagyjából beadagoltam,hogy mi a helyzet nálunk és amúgy ő is elfogadó. Viszont a barátok meg azok az emberek akik normális csalából jöttek folyton cseszegetnek engem ,hogy na mi a helyzet a cssaláddal meg mikor viszem már őt oda...? És félek,hogy majd ez később még rosszabb lesz és majd azt fogják tanácsolni páromnak,hogy lépjen leés keressen normális lányt,normális családdal.

2019. okt. 17. 08:56
 4/7 A kérdező kommentje:

2, nem szólnak bele,mármint le se kakilnak konkrétan. Havonta egyszer hívnak fel,hogy 2 havonta,hogy mizu.

De valamilyen szinten függök tűlük,mármint pl az egyik lakásukban élhetek egyedül. De pl ide akkor a páromat nem hozhatom úgy,hogy ideköltözés vagy alvás. Szóval így bele szólnak a dolgokba,de másként nem.

2019. okt. 17. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig még jobban örülök, hogy nekem normális szüleim vannak.


Elképzelve a helyzetet, ha ez lenne, hogy nem találkozok a szüleivel csak évente egyszer, az nem zavarna. A párom érdekel, nem a szülei.

2019. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,csak sok helyen,meg úgy általában normális emeberknál az a divat,szokás,hogy viszik haza a párjukat,ott töltik a hétvégéket,együtt ünnepelnek,esznek,kirándulnak ,beszélgetnek. És nekik elképzelhetetlen,hogy másnál ilyen nincs ,fel sem fogják,hogy létezhet olyan,hogy nem csak őket,de pl saját gyereküket is lekakilják úgy ahogy van,mármnit hozzám se szóltak egész életmben pár mondatnál többet és semmit soha nem ünnepeltünk stb. Meg mint írtam brutális elzártságban élnek és azt hiszik hogy szűzen fognak a gyerekeik meghalni.

Én csak félek,hogy bár a párom elfogadná,mert éppen ő sem a legfényesebb családból jön,de a környezet,barátok akik meg normálisak ezt nem nézik jó szemmel és már többször szóvá is tették. Nem szívesen beszélek erről,hogy nekem milyen rossz volt így felnőni és tényleg félek,hogy majd emiatt kell elveszítenem emgint vlakait,hogy én nem tudok biztosítani egy normális családi környezetet.

2019. okt. 17. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. A párom mit gondol? Ha ő úgy van vele hogy gondoljanak amit akarnak, nem ad a szavukra, és konfliktus esetén kiáll mellettem, leállítja őket, akkor minden további nélkül. Ha befolyásolni tudják, elbizonytalanodik miattuk, egyetért velük vagy hagyja hogy ezzel a felfogásukkal bántsanak engem, arra nincs szükségem.
2019. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!