Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm még érez valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még érez valamit a volt párja iránt? Családja is elég fura.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1.5 éve vagyunk együtt, a volt barátjával 3 évet voltak.

Fél éve költöztünk össze.

A barátnőm egy faluban lakott, ahol a colzz párja is lakik, sajnos mint tudjuk faluban mindenki ismer mindenkit, a volt párjának van egy zöldséges Boltja, nyilván oda megy a családját vásárolni ha kell valami.-

Barátnőm hazament a hétvégén mivel elég messze van a családja, én sajnos munka miatt nem tudtam vele menni.- és az apukája bement a boltba és elmondta az exe neki, hogy még mindig hiányzik neki az én barátnőm, erre az apja mondta a barátnőmnek miért nem beszél vele vagy miért nem megy be a boltba vásárolni?

Erre én köpni nyelni nem tudtam amikor elmesélte a barátnőm, ez most mi?

Tudtommal az "apossal" jóban vagyok és nem értem ezt az egészet...

Múltkor amikor lent voltam náluk, találkoztunk a barátnőjével elmentünk a falu központjában ahol van egy pub, ott szoktak régen bulizni inni...

Elmentünk, egész este azt hallgattam hogy a barátnőm és a barátnője azt beszélik hogy " remélem nem találkozok vele.." "jaj láttam a kocsiját, csak nem lesz itt " stb stb...

Lehet az én önbizalom hiányom miatt van ez de akkor is szarul esett minek mentünk oda bulizni ha tudja hogy, ott lehet az exe?

És ha ott van mi van? Semmi, minek kell felhozni?

Erre azt mondta utálja az exet...



2019. szept. 8. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:
De a barátnőm apukájaval ezek után nem nagyon szeretnék puszi pajti lenni
2019. szept. 8. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőd ha szeretné a volt pasiját, akkor vele lenne.

Ne csinálj ebből jelenetet, várj inkább.


Szerintem is jegeld az apját egy darabig, ez tényleg hátba támadás.

2019. szept. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
92%
Sajnos szokott lenni olyan, hogy a szülők próbálják felmelegíteni a véget ért kapcsolatokat. De az, hogy a barátnőd ezt elmondta neked, meg az, hogy fél a vele való találkozástól, azt igazolja, hogy tényleg érez "valamit" az ex felé, csakhogy ez a "valami" sokkal inkább negatív mint pozitív. Ha nem akarsz belezakkanni az élénk fantáziádba, kérdezd meg tőle, milyen kellemetlenségekre emlékszik.
2019. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Hát pedig szerintem még érez valamit. Nem hinném, hogy valóban "félne" az extől, hisz nem verte vagy ilyesmi. Ez a "remélem nem látom" inkább csak duma és valójában nekem úgy tűnik, hogy akarná látni. Ha közömbös lenne akkor nem emlegetné, leszarná. Akár még ott is lehetne az ex, na és? Új párja van akit szeret akkor nem mindegy? Az após meg hát nem szép amit tett de talán vissza szeretné a lányát. Mivel irod meszze laknak tőletek így lehet azt reméli ha összejönne a lány az exel akkor visszajönne a faluba.
2019. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt a barátnőd nem a tulajdonod, tehát joga van dönteni, tök mindegy milyen mimóza lelked van. Az apja a saját gyerekének a legjobbat akarja (vagy azt hiszi, hogy tudja ki a legjobb) és lehet, hogy benne van a pakliban az anyagi jólét is.

Az, hogy a falu egyetlen helyére mentetek, az ne legyen már bűn, hisztigép. Ha ennyire zavar, akkor vidd el te máshova. Ja, hogy ez már nem megy...

A csaj pedig okkal remélte, hogy nem lesz ott az ex. Az elég kiábrándító, hogy aggódnia kellett, miközben te, a pasija ott voltál mellette. Nem is tudom minek vagy, ha egy nőnek nem vagy támasza. Éget az apja mindezt tudja és úgy gondolja, hogy a másik mellett nagyobb biztonságban van a lánya. Elég nyüszüge vagy, én páros lábbal rúgnálak ki.

2019. szept. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%

Pont az ellenkezőjét látom.

Az apja lehet, hogy beszélt az exével, de honnan tudod, hogy nem azért akarja, hogy beszéljenek, hogy zárják le a dolgot? Persze az is lehet, hogy az apja szerint nem vagy elég a lányának, de erre semmi jel nincs egyelőre. Ha a barátnőd meg veled van még mindig, akkor nincs baj. Mindenki ismer mindenkit, miért ne lehetne beszélni akár az exről is, épp azt mondta, hogy reméli nem lesz ott, tehát nem akarja látni. Ebben mi a rossz? A másik meg, hogy nagyon jól tudja a 2 lány, hogy hallod majd vagy tudni fogod miről beszélgettek, direkt volt.

2019. szept. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!