Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátaimmal történt meg. Adott egy 24 éves férfi és egy 21 éves nő. A férfi nyitottabb, a nők kedvence, egyetemi végzettségű, amolyan jófej srác. A nő átlagosabb kinézetű, kevésbé kitartó a munkában, egyetemet is csak végigbukdácsolta. Mióta összejöttek eltelt 9 és fél év, össze is házasodtak. Azóta a srác nagyot ment a munkájában, a ranglétrán és a fizetésében is (üzleti utak, céges autó, menő céges bulik stb.) . Egyre sármosabb ahogy elmúlt 30 éves, a kondizással is karban tartja magát. A nő viszont azóta sem találta meg a helyét a világban, "keresi" önmagát, sokszor nincs munkája, ráadásul hízásnak is indult, a toka és az úszógumi látványosan nő évről évre rajta.

Sokkolt a hír, hogy válnak, mert látszólag jól megvoltak, de a férfi beadta a válópert ( jött egy csinosabb, okosabb nő).


Ki a hibás szerintetek? A feleség, hogy próbálta lehúzni a férfit a saját kis depressziós bezárkózott szintjére, vagy a férj, mivel már az elején látszott, hogy nagyjából minden területen jobb a nőnél, de közel 10 évre rá a különbség még nagyobb lett köztük.


Mindkettőjük barátja vagyok, objektíven viszonyulok mindkét félhez, de nem nagyon tudok igazságot tenni.


2019. okt. 18. 14:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Van egy sejtesem,hogy a ferfi igyis ugyis lelepett volna egy fiatalabb pic.saval.
2019. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem gondolom, hogy igazságot kell tenned, ez az ő dolguk.

Mindkét fél másban hibás, szerintem egyikre sem lehet ujjal mutogatni.

Maradj mindkettő barátja, bár ez nehéz lesz

2019. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy ki a hibás, mert

1. ez csak és kizárólag az ő dolguk

2. ez a házasság zátonyra futott, szóval nincs miről beszélni

2019. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki elkövette a saját hibáit, a kérdésre lehetetlen objektív választ adni, mindenki a saját világnézete alapján fog, itt a tények csak másodlagosak lásd #1 esetében.


Ráadásul nem látunk rá a valódi történetre, egy harmadik fél - saját részleges információ alapján előadott - történet alapján nem lehet ítélkezni.

2019. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

nem is ertem miert kene neked igazsagot tenni. mi vagy te ludas matyi?


nem mukodott a kaocsolat, kesz, ennyi. nem a te dolgod. eleg sekelyes eletes lehet, ha masokerol irsz ki kerdest gyakorira.

2019. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem is kell igazságot tenned. Ők tudják, nem tartozik másra.
2019. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az ő dolguk ez így van, de szeretnék tanácsot is adni nekik, hogy legközelebb mit ne kövessenek el, vagy mit ne folytassanak.
2019. okt. 18. 14:31
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom, hogy bárki is hibás lenne. Egyszerűen nem illenek össze. Megpróbálták, nem ment, ennyi.
2019. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
de miert akarsz tanacsot adni?:D raadasul meg csak nem is sajat kutfobol, hanem az internet nepet kerdezed.... fuhh :D mindig odzkodtam azoktol akik keretlenul bele akarnak pofazni mas eletebe. majd ha esetleg kikerik a tanacsod, akkor. nem vagy te az orakulom hogy megmondd ki mit tegyen vagy ne tegyen.
2019. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

8-as: hát ez az, hogy folyamatosan kéri mindkét fél, hogy neki adjak igazat :D Nyilván van véleményem, csak kíváncsi voltam külső meglátásra is.

Elég fontos szerepet játszok mindkét fél életében, már-már szinte rokon vagyok :)

2019. okt. 18. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!