Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerint nem becsülöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint nem becsülöm a munkáját és amit értünk tesz, szerintem pedig visszél azzal, hogy ő dolgozik?

Figyelt kérdés

Párom dolgozik heti 6 napot, amiből 2 home office és 4 fizikai munka(pakolás ruházati boltban) én viszont tanulok, de így is a költségek 1/3-át fizetem. Mióta összeköltöztünk és ez a felállás, szinte sehova nem mentünk együtt, úgy élünk egymás mellett, mint két lakótárs én meg a cselédje vagyok, viszem a háztartást. Ha van egy kis szabadideje akkor játszik a gépen vagy tvzik. Nekem ez nem élet. Én mozgékony vagyok. Én mikor dolgoztam kitöltöttem az egész napomat, munka után hobbi, utána háztartásvezetés, főzés másnapra és utána egy esti eszmecsere a lakótársammal. Ma a párom kijelentette, hogy kell neki vacsi, mondom jó, de mivel már csak egy messzebbi bolt van nyitva és amúgy sem voltunk egész nap együtt, kísérjen el és segítsen cipekedni. Kikérte magának, hogy ő dolgozó emberkét nem felelős ezért és hogy ne nyaggassam a háztartással. Elkezdtem vitatkozni vele, erre kijelentette, hogy nem becsülöm meg, hogy dolgozik és eltart engem és nem fogom fel mivel jár ez a raktáros munka. Az, hogy nem megyünk sehova, az az én hibám, mert visszahivatkozik egy egyszeri alkalomra, amikor ő meginvitált egy programra, de én akkor már pont mást szerveztem magamnak(már meg sem kérdezem, hogy mikor van a héten szabadnapja, mert úgysem együtt fogjuk tölteni, így hát nyílván addig beszerveztem a hetemet).

A kérdésem az lenne, hogy most itt ki gondolkodik racionálisan? Tényleg jogos igényeim vannak, hogy néha-néha segíthetne picit, meg kezdeményezhetne programokat?


2019. okt. 18. 20:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy a kérdésem második része arra vonatkozott, hogy bármi kérésem van hogy segítsen van szakítson időt rám, mindig azzal az "ütőkártyával" jön, hogy ő dolgozik és ezért nem.
2019. okt. 18. 20:25
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Ha regen jobb volt, akkor lehetseges tul koran koltoztetek ossze. Szerintem menj vissza alberletbe es hatha megjavul utana a kapcsoaltotok, de igy csak rosszabb lesz.
2019. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
92%
Van egy bejárónője ez ennyi,te meg azt várod h párként kezeljen de a szabad napján is fejedre szarik,bosszúból sehova se visz mert egyszer nem mentél vele,értelmes lakhatási kapcsolat..
2019. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen jogos az igényed. Megnyugodhatsz, ha elkezdresz majd dolgozni, akkor is ugyanezt elvárná. Az ilyeneket vissza kell küldeni a kedves mamához.
2019. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt összeköltöztünk az anyjával élt, aki mindent megcsinált helyette. Soha nem élt még egyedül, csak miattam költözött el otthonról, így az ő olvasatában már az is nagy áldozat, hogy ő dolgozik, mert nem ehhez volt szokva. Hiába magyarázom, hogy normális felnőtt ember háztartást is vezet munka mellett és a munkán kívül kihasználja a szabadidejét. :(
2019. okt. 18. 20:42
 6/13 Savlekotő ***** válasza:
80%

Mielőtt összeköltöztünk az anyjával élt, aki mindent megcsinált helyette.

Küld vissza neki h egye meg amit főzött.. Azért az nem érdem h vki külön élve dolgozik,meg elpakol maga után ez alap. Ne engedd h a kisfiú buduárnak nézzen akinek egy bejárónő anyukapótlék kellett csak..

2019. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell gyártani az összeesküvést,mindenki lehet fáradt. Ezt választottátok,kössetek kompromisszumot. Nem kell állandóan tetőzni,örülj hogy van párod. Unom már a sok beszűkült pénzéhes sz...i embert.
2019. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Brutálisan el vagyok keseredve amiért nincs senkim, azok a férfiak akik meg kapnak valakit az élettől nagyban sz@rnak az egészre.... Annyira igazságtalan ez így... :( Egyébként a nyavajgásom után, a kérdésedre válaszolva, azt mondom hogy nem vagy neki senkije. Ezt szó szerint értsd. Semennyire sem érdekled... Ha nem így lenne akkor te is benne lennél az életében nem csak a munka. Már csak azért is elkísérhetne vásárolni hogy addig is együtt legyetek. De ő ezt nem akarja,mert téged nem akar és ezt az egészet. Talán túl hülye is egy komoly kapcsolatra....
2019. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
#8: Ne pánikolj, amiért nincs senkid, talán jobb is, hogy a keselyűk messziről kerülnek téged. A keselyűknek ez kell, hogy szarba se legyenek nézve. Na most ha magamból indulok ki, nekem emberi értékben egy skizofrén, meghunyászkodó, s egyben irányítani szándékozó keselyűnél sokkal több kell. DE NEM EZ! Amit a nők többsége képvisel. Meg sem közelítik az elvárásaimat.
2019. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem költözzetek külön első körben, aztán meglátod, mi változik, merre, ha újból visszatér abba a felállásba, hogy az anyja kiszolgálja, én elköszönnék tőle, ha elkezdi összekapni magát és felnőttként élni, akkor lehet gondolkodni újból összeköltözésen, de csak miután te befejezted a sulit, és legalább fél éve fix munkád van.
2019. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!