Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha sokat dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat dolgozik és nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Baratommal 5 éve vagyunk egyutt,de meg nem költöztünk össze. Egesz heten dolgozik,meg hetvegen is mert el kell tartani a családját, az apukája nem el már. Ha egyutt vagyunk akkor alszik,vagy csak pihenunk. Anyukaja kicsit beteges kezelésekre jar faj a háta,lába,hasa. 2honapja kb nem dolgozik. De nekem ez a dolog nem tetszik. Elvárja hogy a fia gurizzen,ahelyett,hogy ő is el tudna vállalni akar egy részmunkaidős állást is,ami nem megerőltető 4 órában. A vallása miatt ő nem engedi,hogy hozzajuk koltozzek.

Ezen a nyaron se voltunk sehol és engem már teljesen kikeszit,hogy ennyiből áll az egesz kapcsolatunk, én már szeretnek elköltözni,utazgatni és a tobbi. A kiutat sem latom ebbol,mert az anyukaja nem fog már fiatalodni,így kb a paromnak kell majd istapolni anyagilag..Neki emiatt nincsen semmi penze,ideje,elete. Nagyon sajnalom ot,nem tudom mi lehetne a megoldas..

20/L



2019. szept. 14. 18:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon jól tudod, hogy a szakítás az egyetlen megoldás. Csak 5 év után nem mered kimondani, mert félsz egyedül maradni.
2019. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%

Te mit csinálsz? Ennyire különbözik a tempótok?


Ha pl tanulsz, akkor pont nem annyira rossz helyzet ez, mert jelenleg a tanulással kell foglalkoznod. Ha majd saját életed lesz, akkor lehet érdemben gondolkodni a továbbiakon.


Ha a vallása tiltja, hogy te hozzáköltözz, akkor milyen terved van a jövőre? Tudod, hogy milyen tiltások vannak még az életében? Nehogy valami durva rád nézve hátrányos dolog is legyen.

2019. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, 20 éves vagy! Tiplizz, ha úgy érzed, hogy nem jó ez így. A srácon most nagyobb teher van sajnos, valahol érthető, hogy kivan, ha az élete központja jelenleg az, hogy a beteg anyja helyett keres pénzt. Elég hamar fel kellett nőnie, neked még szerencsére annyira nem. Egyikőtök sem hibás, egyszerűen teljesen másképp álltok most az élethez, mert különböző szituációkban vagytok.
2019. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
De nekem az nem tetszik,hogy az anyja már elvárja,hogy dolgozzon hetvegen is.. Fia adjon penzt kormosre,benzinre,kajára,számlára.. Annyira nem beteg azért,hogy ennyire durván penzelni kellene...4oras munkák is vannak,nem szakadna bele... Neki jo igy..
2019. szept. 14. 18:19
 5/44 A kérdező kommentje:
És akkor mikor lesz nekunk azzal időnk foglalkozni,hogy osszekoltozzunk,nyaralni menjunk,mint ahogy normalis lenne... Amikor meg egy kocsira se tud gyűjteni.
2019. szept. 14. 18:21
 6/44 anonim ***** válasza:
78%
4 órás munkából éhen döglesz itthon, csak szólok. Dolgoztál te már? 30n
2019. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy abból éljen meg.. Hanem hogy nagy segítség lenne, ha nem a baratomnak kene hetvegen is megszakadni a munkában.legalabb a kaja meglenne belole. És igen dolgozom jelenleg
2019. szept. 14. 18:24
 8/44 anonim ***** válasza:
95%

Egyet értek hogy éhendöglik a 4 órás munkától, de legalább a fiának nem kéne ennyit gürizni. Ki fog merülni a srác, leesik lábáról, akkor ki gondoskodik a családról? Meg mi az hogy körmös? Én akárhányszor nehezebb anyagi helyzetbe kerültem, az ilyesmiről mondtam le egyből.

Nem gondolom hogy jó irányba halad ez a dolog, jártam munkamániás sráccal, szakítás lett belőle. Nem bírtam hogy alig vagyunk együtt, meg akkor is csak alszik. Próbálj meg beszélni vele hogy meddig tarthat ez, de van olyan is h szimplán kirakatja magát a srác, mert nem akar megbántani, fél bevállalni hogy szakítson.

2019. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Már felhoztam régebben. Akkor azt mondta,hogy jelenleg neki teher lenne az osszekoltozes meg az ezzel járó dolgok. Sajnos nem tudom mi lesz így,mert jól megvagyunk,de már rosszul erzem magam ettől,hogy nem jutunk el sehova a házon kívülre,és osszekoltozni se mostanaban fogunk. Mint a nyugdíjasok..Kesobb az anyja így meg hogy tartana el magat? Úgy tesz,mintha sajnálná ot kozbe meg elvárja.
2019. szept. 14. 18:42
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak szakítani tudsz vele.
2019. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!