Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi fér bele egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi fér bele egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szeretitek egymást egy jó ideje, de valamelyik fél elkövet egy hibát. Mi az ami még megbocsátható?

2019. okt. 19. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez így túl tág. Sokféle hibát el lehet követni. Olyat is, amivel ártunk a másiknak, meg olyat is, amivel nem. Belefér, ha elfelejted lehúzni a WC-t, vagy összetöröd az autót. Nem fér bele, ha véletlenül lefekszel a szomszéddal.
2019. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Leginkább a testi kapcsolat témakörre szűkíteném a kérdést. Pl. tipi-tapi, csók, együttlét, flört, szex-chat stb.
2019. okt. 19. 19:42
 3/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Minek vagy olyannal aki másokat taperol csókol,stb..
2019. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

" tipi-tapi, csók, együttlét, flört, szex-chat stb." - az mi az anyám tyúkjaként kellene mástól, mint akit szeretek?

Magyarázd meg, ha tudod...

Nem elfogadható sztem. Nem is értem, hogy gondolod, hogy ez beleférne egy szerelmi kapcsolatba? ....

2019. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szexuális töltetű dolog,amit mással művel,nem fér bele.
2019. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég tág így, de a kereső szavak alapján gondolom valamelyikőtök mással csókolózott.

Ezt szerintem meg kell beszélni egy őszinte kapcsolatban, hogy kinek mi fér bele. Tisztázni kell, hogy te pl olyan vagy, aki nem ad második esélyt meg hasonlók.

Rajtatok múlik hogy álltok a témához, nálam ha csók, tapi történik, az már nem férne bele. Ott már valami hiányzik a kapcsolatból és ha ő bármi miatt ilyenbe kezd, (pl izgalom, újdonság) ahelyett, hogy megbeszélnénk az visszataszító. Nem tudnék ugyanúgy bízni többet.

2019. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább a testi kapcsolat témakörre szűkíteném a kérdést. Pl. tipi-tapi, csók, együttlét, flört, szex-chat stb."


Akkor rossz kategóriába írtál, de legyen. Semmi olyan nem fér bele, amit ne tennél meg egy azonos nemű baráttal, családtaggal.

2019. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen semmi ilyesmi nem fér bele. Nekem nem.
2019. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem fér bele.
2019. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megbocsájtani mindent meg lehet, sőt kell is, mert nem emésztheti az ember magát, csak beleragad egy negatív spirálba. Eltűrni viszont nem kell semmit 🙂 hosszútávon érdemes gondolkodni. Ha valakit nem zavar, ha a párja félrekefél, akkor úgy, ha valakit már az is zavar, hogy mit gondol a párja, akkor úgy. Mindegyikre sok példa van. Én középen vagyok kb. Nem zavar, ha párom néha növeli az egóját kis flörtökkel. Mindenkinek jó ha külső megerősítést. Nekem is. De az már gázos, ha csók van, nagyon gázos ha beleszeret, és hát valahol eközött van a határ, ami szerint már nem lehet hosszútávon gondolkodni a kapcsolatról. Mert egy hirtelen csók vagy fellángolás még elmúlik, észbe kaphaf az ember, megmutagja és bizonyíthatja, hogy mi a fontos neki, és kompromisszumra lehet jutni. De ha több érzelem lesz,vagy akármi más miatt háttérbe szorul, elhanyagol, akkor az helyrehozhatatlan károkat okoz. És akkor vége. Meg lehet bocsájtani, mert nem geltétlenül van hibás az ilyeneknél, es ha van, akkor is meg kell, mert tovább kell lépni. Viszont méjségesen el kell ítélni a cselekedetet, és el kell határolódni a nem hozzádillő emberektől. Még ha az egykoron a legközelebbi hozzátartozódnak is számított...


Szóval ja. Sok helyzet van. Nem lehet kitérni mundre. Tényleg azt kell megvizsgálni, hogy hosszútávon milyen hatása lesz a hibának. Helyre lehet-e hozni. Tudsz-e rá még a párodként gondolni, ő tud-e rád a párjaként gondolni? Évek múlva is? Hogyan fogtok viszonyulni a hibához akkor? Ezeket meg kell beszélni egy értelmes vitán, észérvekkel, őszintén.

2019. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!