Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megbánta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megbánta, hogy nem vártunk a szexszel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk, 20 évesen jöttünk össze. Első kapcsolat mindkettőnknek, mindketten vallásos családban nőttünk fel, de már egyikőnk se gyakorolja a vallást. Pár hónap után lefeküdtünk, nekem még kicsit gyors is volt anno ez így, de ő már persze akarta, de nem erőltette, de azért én sürgetve éreztem magam.


Most így évek után hozta fel, hogy túl gyorsan haladtunk az elején és ez őt bántja, pl. hogy első randin én már magamtól öleltem meg beleültem az ölébe és úgy néztünk filmet. És hogy jobban felnéz azokra a lányokra, akik ennél erkölcsösebbek. Persze örül is neki, mert jó a szex, de mégsem érzi helyénvalónak.


Mivel szerinte vele is "gyorsan" haladtam, ezért fél, hogy mással is így lesz, hogy valaki megtetszik és pár nap múlva összebújva filmezek vele, vagyis "megcsalom".


Egyszer már szakítottunk, és újra összejöttünk, és ebben a "szünetben" én randizgattam pasikkal, és ezáltal jutott eszébe, hogy biztos kapcsolat alatt is akarnék mással lenni és bizalmatlankodik. De könyörgök, akkor nem jártunk és nem is volt kilátásom arra, hogy újra összejövünk (utólag hívjuk csak szünetnek, mivel végül újra összejöttünk, akkor nem annak indult).


Mit csináljak?


Mondtam neki, hogy megnézheti a gépem, telóm mindig, ha az megnyugtatja, vagy mondja, hogy mi segítene, de azt mondta, hogy adjak neki pár napot, hogy átgondolja, hogy mi a baja és, hogy mit akar.


2019. okt. 20. 01:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi a célja egy emberként kétféle szemszögből ugyanazt kiírni? Ennek mi az értelme? Tele van az oldal ilyenekkel és csomó kérdés már ezért nem hiteles. :-(

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2019. okt. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez csak egy olcsó kifogás, hogy gyors volt a tempó, meg hogy könnyen adtad magad, valamit mondania kell hogy dobbantson. Ezt hívják feleslegesleges bűntudatkeltésnek, hogy rád keni miért nem kíván már annyira. Érdekes, az nem zavarta az erkölcsét, hogy négy évig viszonyotok volt? Most hogy már kiélte magát rajtad hirtelen fontosak lettek a morális értékek.

Szerintem itt csak annyiról van szó, hogy van a képben valaki más neki vagy egyszerűen unja a kapcsolatotokat, és gyárt hozzá valami nevetséges indokot, hogy miért nem felesz meg neki.

2019. okt. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyértelmű, hogy csak valami röhejes indokot keres ahhoz, hogy lelépjen. Ha nem feküdtetek volna le, akkor az lenne a baja, hogy prűd vagy, nem elégíted ki.

"És hogy jobban felnéz azokra a lányokra, akik ennél erkölcsösebbek."

Persze ő ártatlan. Gondolom váratlanul ültél az ölébe és ő egyből lelökött magáról, majd elment gyónni. Gondolom a szexben is egyedül te veszel részt, esetleg megerőszakoltad.


Szóval szerintem felesleges is ebbe a vitába beleállni, mert egyértelmű, hogy nem ez a valódi baja.

2019. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Hagyjuk ezt a vallásos maszlagot,semmi köze a történetedhez.

Összeakadtál egy nárcisztikus pszichopatával aki ráadásul 2-3 szinttel feletted áll mint pasi, és becsicskulsz neki.

Menekülj,te is látod hogy itt valami nem stimmel

2019. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy személyként mi értelme van férfinek meg nőnek is kiadni magad hogy ugyanazon szemszögből férfiként és nőként is kiírhasd ugyanezt? Mi értelme van ennek? Tele az oldal ilyenekkel és emiatt hiteltelen már mindenféle segítségkérés.
2019. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is prűd vagyok, de engem inkább az zavarna, ha a párom nem akarna hozzám érni.
2019. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is olvastam a linkelt kérdés, de nem én írtam ki!
2019. okt. 20. 15:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Fújjjjjjjj de utálom az ilyen agymosottakat.(Barátodra gondolok) Nem, hogy örülne neki, hogy vele vagy és bízni, hogy így marad neeem neem. Ha minden tökéletes akkor is ezek találnak valamit. Én a helyedben szóba sem állnék vele, ez a legveszélyesebb fajta. Általában az ilyenek szokták szétverni a nőket, majd másnap meggyóni és everybody happy.. Menekülj míg tudsz...
2019. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!