Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha párom a családta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha párom a családtagjaimba is riválist lát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anya kicsi fia ritkán is beszélünk de ha ha telefonon beszélünk egyből kitöri a hiszti hogy miért nem hagy minket békén ne keresen ne akarjon semmit se tudni rólunk.

A hugomat nem merem átölelni előtte pedig 1 évbe ha egyszer találkozunk mert különben elkezd rá féltékenykedni hogy őt szeretem.

Nem akarom elhagyni mert szeretem de a anyummal meg hugommal is szeretném tartani a kapcsolatott.

Hogy lehet megértettni vele hogy nem akarnak minket szétválasztani csak látni vagy beszélni szeretnének velem azért jönnek csak vagy azért keresnek néha telefonon.

A válaszokat is előre köszönöm.



2019. okt. 21. 07:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, ez beteges.

Mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?

2019. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Leulsz vele es kozlod (nem engedelyt kersz szoval ne kerdezd ) h marpedig ok a csaladod es ha ne viselkedik normalisan akkor o kerul lapatra ...

Eleg gaz h nem kepes azt a par alkalmat elviselni.

Tipikus kisajatito birtoklo szemelyiseg ne engedd mert meg fogod banni ha engedsz neli !!!


Amugy o hogy all a sajat csaladjahoz?

2019. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjon békén, ne keressen, ne akarjon semmit sem tudni - azt hiszed, ez fog változni?

Nem tudom, mi baja van, de ez nem normális. Próbálna meg engem bárki korlátozni, hogy ne öleljem meg a testvéreket, vagy beszéljek az anyámmal.


Nőként mondom, hogy menekülj.

Ha nem akarsz, akkor viszont keményen beszélgess el vele.

2019. okt. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kísérletet lehet tenni megbeszélni a dolgot, vagy párterápia, valami fura elképzelése van a szeretetről, birtokolni akar... Párterápiás segítséget is igénybe lehet venni, ha semmi sem segít, ő pedig nem látja be fura viselkedését,akkor sajnos szakítás.
2019. okt. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom az ő áldott rokonait imádja! Neked azokat szeretned kell! Tipikus nő a párod!
2019. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez baromi beteg! Mond meg neki, hogy a családod mindig a családod marad és szereted őket. Ha ez neki nem tetszik húzzon el.
2019. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod beteg elméjű, te meg becsicskultál neki.
2019. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
Ez maxi beteges dolog bakker még megérteném ha egy haver csajt ölelgetsz de a családodat nem szeretheted ez maxi gáz szerintem hagyd ott ezt a hisztérikát
2019. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1es válaazoló

Én 38 Ő 40


2es válaszoló szereti a családját

2019. okt. 21. 09:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megbeszélni vele, mert ez beteges. Nehogy megszakadjon a kommunikáció, ha otthagy a csaj, jól magadra maradsz...
2019. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!