Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha párom a családta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha párom a családtagjaimba is riválist lát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anya kicsi fia ritkán is beszélünk de ha ha telefonon beszélünk egyből kitöri a hiszti hogy miért nem hagy minket békén ne keresen ne akarjon semmit se tudni rólunk.

A hugomat nem merem átölelni előtte pedig 1 évbe ha egyszer találkozunk mert különben elkezd rá féltékenykedni hogy őt szeretem.

Nem akarom elhagyni mert szeretem de a anyummal meg hugommal is szeretném tartani a kapcsolatott.

Hogy lehet megértettni vele hogy nem akarnak minket szétválasztani csak látni vagy beszélni szeretnének velem azért jönnek csak vagy azért keresnek néha telefonon.

A válaszokat is előre köszönöm.



2019. okt. 21. 07:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez még rosszabb, mint az én exem. Ő csak azon akadt fenn, ha a családon kívül bárki nőnemű élőlénnyel egy szónál többet merek váltani, legyen szó régi ismerősről, boltosról, postásról, munkatársról, főnökről...

Ez nem csak azért probléma, mert hosszabb távon inkább fogod börtönben érezni magad, mintsem boldog párkapcsolatban, hanem azért is, mert komoly esély van rá, hogy a rokoni kapcsolataidat tönkreteszi.

"Nem akarom elhagyni mert szeretem"

És anyukádat, meg a testvéredet nem? Inkább őket hagyod el?

Tudod, van egy nagy bölcsesség: aki tényleg szeret, az nem fog választás elé állítani. Ő ezt megtette... Lehet, hogy te nagyon szereted őt, de ő szemmel láthatóan inkább biztokolni akar, mintsem szeretni. Ha valakit szeretek, fel sem merülne bennem, hogy elszakítsam a családjától. Ne legyél buta, hogy hagyd tönkremenni a rokoni kapcsolataidat egy önző fruska miatt!

2019. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő beteg.Ilyent még nem is hallottam,hogy a lánytestvérre is meg az anyára is féltékeny legyen.
2019. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy vagy elfogadja, hogy tartod a kapcsolatot anyukáddal, testvéreddel, vagy nem passzoltok egymáshoz, úgyhogy kár erőltetni.

"Nem akarom elhagyni mert szeretem" - A gond az, hogy ő viszont nem szeret téged.

2019. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló helyzetben voltam en is. En a hug vagyok. A sogornőm perpatvart csinalt mert keszített egy közös képet a batyammal rolunk es kitettem a facebookra. Azt mondta ugy nezünk ki mint a szerelmes par es azonnal szedjem le mert ő a batyam nője. Szerintem kisebbsegi komplexusa van.
2019. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a párod nem normalis es sajnos arra nincs esely hogy valaha megfog téged érteni!!!! Ezt felejtsd is el! Ha eddig nem sikerült ezek után sem fog!!! Vagy egy komoly beszélgetés után ha esetleg megerőlteti magát az is csak egy rövid időre fog szólni!
2019. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire imádod a családod ☺ Persze nem normális a párod részéről,de leírok valamit.

Pl.az én párom régen egyszer részegen azt mondta egyik barátnőmnek,amikor elverte őt a pasija és hozzánk menekült,hogy "ne legyél hülye,igenis többet érsz te ettől,keress mást.Tudod milyen vagy?Mint a nővérem.és tudod milyen a nővérem?kwa jó csaj,ha nem a nővérem lenne megb.sznám...Csak kerekedtek a szemeim...a nővéredet?!...De az unokahúgához is olyan furán áll hozzá 😁😁 Szerintem valami ilyenkor szalajt a fejében.Nemrég találkoztunk az unokahugával ,már majdnem szerelmet vallott neki,azt hittem kikell menjek a szobából,hogy megphaszhassa 😀😀 de komolyan. Én is szeretem a rokinaimat,az öcsémet,unokaöcsémet is,de nem viselkedek ilyen furán velük ☺

2019. okt. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyi,hogy ültesd le a leányt és meséld el neki,hogy a családod mióta az életed része és ő mióta az életed része. És kezdjen el picit gondolkodni,mert ennyire betegesen hülye féltékeny nem lehet,ez már nagyon durva... Jóhogy már nem azt várja el,hogy szakítsd meg velük teljesen a kapcsolatot...ez hülye. Édesanyád és a hugod,a két legfontosabb ember az életedben amíg nem lesz saját gyereked,mert akkor a kincsecske átveszi az uralmat 😊
2019. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!