Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szar kapcsolat, lépésre jelenleg lehetőség nincs, hogyan élhető túl a dolog?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várok, kinél hogyan alakult. Az érdekel leginkább, ahol gyerekek is vannak, mert így lényegesen nehezebb lépni,ha arra kerul a sor.

Én nem akartam, próbáltam menteni a dolgot, de az a helyzet, hogy ez esélytelen, mivel olyan alapvető problémák vannak, amik nem fognak változni. Családdal, ismerősökkel senkivel nem tudom megbeszélni, pont azért, mert nem hiányzik senki sajnálkozása + a megmondó emberek véleménye, hogy "Előbb nem tudtad?" "Te választottad." stb.

(Ha mindenki mindent tudna előre, mennyivel könnyebb lenne az élet...)

Nem írtam még ki soha kérdést ebben a témában, ez az első,de sajnos idáig is eljutottam....



2019. okt. 21. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha kilépni nincs lehetőséged és változásra nincs esély, akkor marad a szerető tartás. Persze óvatosan, hogy otthon ne legyen mégtöbb feszültség, de legalább neked legyen jobb kicsit. Ha jól alakul akár a kilépés lehetőségét is megteremti a szeretőd. Lehet most az álszenteknek hőzöngeni, de mivel kilépni nem tudsz, legalább próbáld kivárással túlélni a helyzetet egy szerető oldalán.
2019. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Idő, lehetőség erre sincs 3 gyerek mellett, akik közül a legkisebb 1 éves. De az a helyzet, hogy bár lelkileg hiányzik valaki, és nem vagyok aszexuális sem, rendben vagyok ilyen téren (illetve lennék, bár az is megcsappant a kapcsolatban), jelenleg undorodnék, hogy valaki hozzám érjen. Komolyan venni meg így senki nem fog amugy se.
2019. okt. 21. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az anyagiak hiányoznak, hogy lépj?

Családod nem tudna segíteni?

2019. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 Mióta vagytok együtt? S mióta romlott meg a kapcsolat?
2019. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó lenne, ha a család és a barátok segítségét kérnéd! Tudod, az dobja az első követ, aki maga se vétkes... Hidd el, hogy mindenkinek van valami a szőnyeg alatt, csak mivel senki se mondd senkinek semmit, így ezek soha nem derülnek ki!
2019. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy arra koncentrálsz, hogy mihamarabb kiléphess. Dolgozol, hogy előteremtsd ehhez a lehetőségeket. Ha nem dolgozol, akkor elkezdesz tenni azért, hogy mihamarabb megtehesd. Vannak otthonról végezhető munkák is. Nem tudom, miért nem tudod megbeszélni családdal, rokonokkal, de hacsak nem haltak meg, vagy nem beszámíthatatlanok, akkor ezen is dolgoznod kell. Ha mérgesebb a viszony, akkor elkezdeni elsimítani a problémákat. Ha messze laknak, akkor megfontolod a költözést. Léteznek anyaotthonok, azoknak is érdemes utánanézned.

Addig pedig, amíg nem adott a lehetőség, ennyit tudsz tenni. Tűrsz, és közben teszel a jövődért, a gyerekeid jövőjéért, lehetőségeket teremtesz. Nyilván van az a helyzet, amikor ez nem megy egyik napról a másikra, de ha semmit se teszel, soha nem is lesz alkalmad kilépni.

2019. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És mi az akadálya a lelépésnek?
2019. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
évekig kínlódtam rossz házasságban, pont a megfelelés miatt!! majd bekattantam és végeztem a vele( nem nyírtam ki, sajnos).. nem gondoltam hogy ennyire nehéz az újra kezdés!!!! mondjuk én anyagi téren mindíg gyűjtöttem amikor még jól ment és abból vettem egy picike házat és innen kezdtem újra.. DE, sokkal jobb az exférj nélkűl.. nem kell látnom a fejét.. szabadsááág!!!!
2019. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha valakinek ki akarod önteni a lelked, írj nyugodtan.
2019. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt. A 2 kicsi közös, a legnagyobb az enyém. Többek között ez is az oka, hogy nem nagyon akarok erről beszélni a családommal meg senkivel, mert jönne egyből, hogy nekem nem jó senki.

Nem erről van szó...

Felelős vagyok a gyerekeimért, és azt érzem, ez így nekik nem jó, ez a közeg. A "mit hogy kellett VOLNA" meg nem hiányzik, tudom milyen a családom. Maradjunk annyiban, tettek róla, hogy nem lenne hova mennem, mert mindkét szülőm hozott rossz döntéseket, amik által borult a saját fix lakhatásuk is, nemhogy az enyém.

Gyesen vagyok jelenleg a picivel. Nem tervezem kiseggelni a 3 évet, csak annyi változás volt, meg nemrég költöztünk, belegondoltam, megint kiszakítani őket valahonnan a bizonytalanságba, félek, de ez se jó így.

2019. okt. 21. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!