Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés

Már a második kapcsolatom végződött úgy, hogy a lány azt mondta, hogy nem szerelmes belém.

Az elsőn viszonylag könnyen túltettem magam, azonban a második elgondolkodtatott kicsit. Három hónap után mondta a lány, hogy férfiként minden megvan bennem, megpróbálta, akarta de nem lett szerelmes belém. Nem hibáztatom őt, mivel őszinte volt és nem húzta az időmet...ez amúgysem olyan dolog amit az ember kontrollálni tud.

Tudom, ez jobb mintha megcsalt volna, de most egy kicsit megrengette az önbizalmam. Lehetséges, hogy nem vagyok elég érdekes? Az igaz, hogy így 30 évesen már nem annyira pörgősek a napjaim mint a 20-as évem elején...van jó, stresszmentes munkahelyem, lakásom amikért sokat kűzdöttem. Most egy kicsit lazábbra fogtam a tempót. Jelenleg csak a hobbiaimat űzöm.

Amúgy optimistán realista, jó kedélyü ember vagyok, szeretek viccelődni, nevetni.


2019. okt. 21. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Igen, jogosan. Különösen a 2 utolsó bekezdés nagy sallangos proli köcs-ög duma.
2019. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mostazonnal válasza:
ha így érzed, akkor az az, ami elgondolkodtató. légy türelmes, keress kitartóan, maradj őszinte és akkor minden rendben lesz. szerintem nincs probléma.
2019. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen teljesen kár gondolkodni!!!Nem voltak beléd szerelmesek, nem baj majd eljön az a nő aki igazán szerelmes lesz beléd! Belém sem volt mindenki szerelmes voltak akikbe én sem voltam az. Ne aggódj ezen!
2019. okt. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked volt két kapcsolatod? Oáo...engem még annyira sem tartanak jónak a lányok, hogy megpróbálják velem :)))
2020. dec. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!