Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sérelmezi ezt a barátnőm? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A keresetem egy része kimegy gyerektartásra, szerinte emiatt nem tudok eleget költeni közös programokra. Persze amúgy költök rá elég sokat, de mivel neki még nincs jövedelme,talán valóban lehetne egy kicsit többet. De azt nem lehet mondani, hogy elhanyagolom ilyen téren! De azt mondja, tudtam, hogy nem dolgozik, ha spórolni akarok olyat kellett volna választanom aki már dolgozik. És igen, tényleg ezt vállaltam...


A kérdés, hogy hogy tudnám ezt megoldani? Plusz munka nem nagyon jöhet szóba, igy is alig van szabadidőm. Esetleg megpróbaljam kissebb összeggel bejelenteni magam, hogy kissebb legyen a tartásdíj össze?(szerintem méltánytalanul nagy összeget ítéltek meg az exemnek,ráadásul ő kap minden támogatást és kedvezményt a gyerek után, úgyhogy a pénzem nagy részét tuti magára költi. Ha kevesebbet adnék, azt talán tejes egészében a gyerekre költené). Vagy fekete munka?



2019. okt. 17. 09:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
szerintem meg neki kene kicsit magaba szallnia. nem is dolgozik, es mar be akarja osztani a penzed? ennyire papucs vagy? baromira szerethet, ha meg elkuldene megegy munkahelyre dolgozni.... fuhh sose ertettem az ilyen kovetelozo arrogans kis pitchakban mit latnak a ferfiak??
2019. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi is az a méltánytalanul nagy ósszeg?
2019. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A fizetésem majd 30%-a !!
2019. okt. 17. 09:35
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőd rajtad akar élősködni!


"De azt mondja, tudtam, hogy nem dolgozik, ha spórolni akarok olyat kellett volna választanom aki már dolgozik. És igen, tényleg ezt vállaltam..."


Igen. Ő meg tudta, hogy olyan emberrel jön össze, akinek gyereke van és tartásdíjat kell fizetnie.

Normális kapcsolatban mindenki tisztességesen teszi a dolgát: aki tanul, az tanul, aki dolgozik, az dolgozik. Amennyi van, azt osztják be, és addig nyújtózkodnak, ameddig a közös takaró ér.

Nem tudsz eleget költeni közös programokra? Nos, ő mennyit tud költeni? Gondolom semmit, vagy legalábbis jóval kevesebbet, mint te. Akkor végül is mit papol? Ha a közös programokat felesben sem tudnád fizetni (ill. a saját fogyasztásodat sem), akkor merülhet föl ilyen kérdés egyáltalán.


Én a helyedben páros lábbal rúgnám ki a hercegkisasszonyt, és keresnék helyette egy elvált, gyerekét egyedül nevelő nőt (akkor is, ha nem olyan hamvas a bőre és feszes a popsija), aki jobban megérti a helyzetemet.

2019. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A megoldás az, hogy nem helyezed a gyereked érdekei elé a nem dolgozó csajodét. Miért nem dolgozik? Tanul? Ha igen akkor is dolgozhatna, nagyon sok egyetemista dolgozik suli mellett. Te tudtad, hogy nem dolgozik, feltételezem ő is tudta, hogy van egy gyereked akinek az anyjának tartásdíjat kell fizetned. Szóval azt javaslom, hogy annak az érdekét nézd aki örök életedre hozzád tartozik, ne azét aki egy pillanat alatt dobbantani fog ha talál egy nálad lóvésabbat. Észre kéne venned felnőtt férfiként, hogy a csajod egy parazita.
2019. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Ácsi. Tök mindegy, hogy mennyi támogatást kap a volt feleséged, mert ez a gyermeked megfelelő életszínvonalához kell. A TE gyeremekedéhez! Hogy vonhatnál meg tőle bármit is, azért, hogy több dolgot nyomhass a munkakerülő barátnőd feneke alá?
2019. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Hány gyerekre mennyit fizetsz? Mennyi az a 30% forintban?
2019. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

De egy fiatal pichát pénzelsz igaz? Az nem esik nehezedre. Igaza van a nőknek. Te választottad. De majd akkor fogsz pofára esni ha most is őt választod a gyereked helyett,ő meg majd mást helyetted. Nő vagyok,de készülne a képekről a bőr,ha egy gyerek elől akarnám leszedni ami jár neki,csak azért hogy otthon meresszem.

De most őszintén,ennyire jó az ágyba?

2019. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
kerdezo en pl 25 vagyok es szerintem is egy hulye pitcha a baratnod, szoval nem a 30 feletti nok megkeseredettsege beszel belolem. mondjuk az is jo apa lehet aki a gyereketol sajnalja a penzt, de az uj luvnya kedveert meg masodallasba is elmenne, holott az egyetem mellett gondolom ki is tartod es heti 1 napot nem birja a shegget felemelni. szep par vagytok, legyetek boldogok.
2019. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Akár egyetemista, akár 30 feletti egyedülálló anyuka, te mindegyikben kifogod az élősködőt, aki a pénzedből akar jól élni. Ezek a nők téged sosem szerettek!


Az egyedülálló anyukát azért írtam, mert aki hasonló helyzetben van, talán jobban megérti a helyzetedet. De ott se a gold-diggert kéne kifogni, mert biztos, hogy nem csak ilyen van.

És biztos, hogy az egyetemista lányok közt sem csak ilyen van. Egy fillért nem tud beleadni a közös programokba? Hát figyu, azért vannak egyetemista párok is, ahol mindegyik ösztöndíjból + kevés mellékesből él. Elmennek olyan programra, amilyenre futja nekik. Ha szeretik egymást, akkor ennek is örülnek. Ha meg valaki csak azt lesi, hogy te mit tudsz neki finanszírozni, míg ő alig vagy semmit nem tud beleadni, az nem szeret. Azt azonnal dobd ki! Csak az idődet pocsékolod vele.


Valahogy önismeretben kéne fejlődnöd, hogy rájöjj, miért ilyen nőket vonzol be, és miért nem a normálisakat.

Nekem pl. soha nem volt lehúzós barátnőm, pedig nem mondhatom, hogy válogathattam a jelentkezők között. Örültem, ha valaki elfogadja a közeledésemet. Mégsem szaladtam bele ilyenekbe.

2019. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!