Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a kötschsög,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a kötschsög, többi nőt lenéző izé?

Figyelt kérdés
Férjem közölte, h hivatalosak vagyunk egy halloweeni (nemtom, hogy kell írni) beöltözős buliba... mire én mondtam h oké, de nem vagyok hajlandó rhibbancnak öltözni - a tavalyi, meg az azelőtti buli is arról szólt, h ki mennyire tudja kidobni a sh3ggét/mellét vmi szexi nővérke vagy macskajelmezben... sztem ez halálgáz, 30-as nők vagyunk mindannyian, miért szorulnak rá egyes nők, h a férjükén kívül más farkakat is fel akarjanak állítani...? Tiszta szánalom... nah mind1, erre a férjem tisztára kiakadt, h most mivan, ez csak egy buli, és - ami a lényeg - szerinte én is lehetnék végre szexi jelmezben (nyilván elfogult, és szerinte jobban mutatnék ribicuccban, mint a többiek...) de bhaxxus, és sose voltam ez a rlbl-típus, nagyon jól tudta, amikor elvett....! Én csak neki “rhibanczkodok”, nincs szükségem arra, h a barátaink csorgassák rám a nyálukat, vagy a barátnőimmel “versenyezzek” a nagy büdös semmire... miért akar tizenx ég után ribit faragni belőlem...? Ez vmi kapuzárási pánik, h megmutassa, h neki is jó nője van, vagy mi...? (Nyilván kérdeztem, de nemmel felelt...) Egyéb dolgokban am tökéletesen működik köztünk a kommunikáció, de ezt az egyet nem tudom hova tenni...
2019. okt. 21. 21:10
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
0%
Szerintem kapd el egy jókora felcsatolhatóssal, ha annyira kell neki az újdonságélmény.
2019. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szemet..kérek egy új szemet, ez a szöveg rottyra kiégette az idegeket
2019. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Nekem az ilyenekhez párom úgy áll hozzá, hogy biztos el nem megy csöcsmutogatós ocsmány nőket nézegetni. Ő sokkal jobban ki van akadva az ilyenen és jobban le is nézi mint én. Bár én sem értem mi szükség van arra, hogy 30-as vagy középkorú nők olyan cuccban flangáljanak amit maximum is csak a hálószobába vennél föl.

Egyébként valószínűleg hiányolja azt, hogy kiöltözz neki, hogy szexi legyél néha otthon és ne csak "utcai" öltözetben lásson. Kicsit figyelj oda jobban arra, hogy megmaradjon ez az egymásnak szexin kiöltözős dolog.

2019. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván unja, hogy soha nem volt még olyan alkalom, hogy az ő feleségét dicsérjék meg a haverjai. Egyszer szeretné azt érezni, hogy neki is "jó" nője van és mások is elismerik. Gondolom otthon is mindig melegítőben lát, nem foglalkozol már azzal, hogy tetszel-e neki, stb. Baromi unalmas tud lenni.


Egyébként valami borzalom, amit a kérdés alatt összehánytál.

2019. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha.
2019. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Tsch 😀


Szerintem még csak jatszod az eszed.

Mert ha nem lennél R..bi típus,akkor nem.is írnál így..

" Farkát felállítani"


Mindegy is, menj el a buliba, vegyél fel a férjed kedvéért szexi jelmezt, legyen meg az öröme.Egy évbe egyszer kibírod.


Mert ha más veszi fel neki,akkor meg az lesz a bajod.

2019. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden évben bulizunk. Idén kísértet leszek fehér lepedőben. Tavaly vámpír voltam hosszú ruhában, előtte boszorkány. Nem szexizni szoktam ilyenkor, csak igyekszem jól kinézni és nem mutatok többet magamból, mint kéne. Idén a lepedő miatt konkrétan semmit, bár alá normális ruhát veszek fel.

Sosem érdekelt, hogy más szexi vagy ijesztő cuccokban jön. Nem foglalkozom másokkal és nem nézek le valakit azért mert egy évben egyszer beöltözik szexi macskanőnek vagy tudom is én...amúgy nem a többi pasi fejét akarja elcsavarni, csak jól akar kinézni, első körben a párjának, ez eszedbe sem jut, igaz?

Neked miért baj ez, és miért csinálsz belőle problémát? Igen, te vagy a kötschög és a többi nőt lenéző izé, ilyen stílussal ezt nem is értem.....szánalom a köbön.

2019. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi mindenkinek, eleget teszek majd az elvárásoknak, és kintamindenem-ribi leszek, ahogy azt elvárják.
2019. okt. 27. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél inkább "agyatlan-ribi". Az jobban passzol hozzád.
2019. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!