Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ahhoz vonzódunk, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ahhoz vonzódunk, aki lenéző és flegmatikus?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mindenki, itt az összes olvasó kivétel, ám eközben állandóan azt látni, hallani és olvasni, hogy azokkal vannak együtt vagy akarnak együtt lenni az emberek, akik ilyenek.
2013. jan. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mert mazohisták
2013. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
49%

azért amiért te fölöslegesen toldalékolod a szavakat :)

mert sajt.

egyéb iránt: ha tudod h irreleváns a kérdés akkor miért írod ki?

2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezért utálják mokusgyilkost,mert ilyen válaszokat ad!
2013. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én úgy vagyok vele, hogy az egoizmus, flegmaság taszít nagyon, viszont észrevettem, hogy ki nem állhatom, mikor egy pasi udvarol és én nem vagyok belé szerelemes.

roppant kellemetlen mikor valaki teper és nem vagy szerelmes...a mostani pasimmal is ugyanígy voltam, egyszerűen taszított, mert nem szerettem. Namost, ha nem erőlködik, hanem nem foglalkozik veled, nyugodtan beleszerethetsz/vagy nem/ de van rá időd lehetőséged stb.

Szerintem. 19/l

2013. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

ert aki lenéző, flegmatikus, annak általában van is rá oka. Van mire feszítenie, van miért a magas lóról ugatni. Márpedig ha van, akkor nem kérdés, többre tartja az ember a tulajdonságia miatt, mint egy béka segge alatti szintről felfelé nyalós kis nyominger majmot, aki szeretne nagyon bevágódni, nagyon akarja a szarka, de nem bírja a farka effektus.

Egyszerüen ha útálod is a jellemét a felgmáknak, de ami plussz van benne, azt imádod, és ez ellensúlyozza a személyiségét sokaknál, ezért elnézőbb vagy, és egyszerüen vereti a fantáziáját a nőnek, görcsöl a pöcke tőleg.

A nyalizós kis szinten aluli emberkék meg nem kihívás, dög unalmasak, semmi extrát nem tudnak, nem is verik magukat annyira pot ezért mint a nagyképű, flegma emberek, akiknek talán VAN MIRE!

2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
merrt csicskák :DDDD meg g*eci buták de egy ideig nem is baj.
2013. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért utálom a lenéző,nagyképű,flegma embereket mert nekik általában NINCS MIRE verniük magukat,csak azt hiszik,és éppen a sok negatív tulajdonságukat kendőzik ezzel aki,ha én nem stílussal,amitől amúgy a falra mászok.Engem ez egyenesen taszít,de persze rengeteg olyan birka van,aki szeret szenvedni.Mondjuk ebbe a csapdába estem már bele én is,de már nem hagyom magam elnyomni,meg lenézni,elvégre senki sem sz@rik jobb illatút a másiknál.
2013. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!