Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biznátok a párotokban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biznátok a párotokban, ha többször kiderülne h hazudott nektek?

Figyelt kérdés
Több mint 2éves kapcsolatban vagyok, szörnyen indult, a barátom kikezdett az unokahugommal, és a barátőimmel. De rájött, h én kellek neki, és jól megvoltunk végülis. De többször hazudott nekem nagyobb dolgokban, és kisebbekben is. Nagyon nem tudok benne bízni. Tudom, h azt gondoljátok, h szakitsak. De most az a kérdésem ha a barátotok hazudna és nem a párkapcsolati kérdésekben, hanem mondjuk nálunk egy pl-a: barátomnak egyik ismerösét megerőszakolták, ő nagy nagy nehezen megkereste, h ki az, és elverte, kb a korházba küldte. Ezt se mondta el nekem, és ehez hasonló dolgokat, mindig úgy tudtam meg mástól. Tudom, h nehezen érthető a kérdésem, és bocsi. De a barátom tök hülyének nézz, h az ilyen hazugságain kiakadok, és lassan már elhiszem, h én vagyok a hülye amiért mérges vagyok, h nem őszinte velem. Ti hogy gondoljátok?
2010. júl. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Há... nem... de ha hülye lennék igen.
2010. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán kellenél neki elmondaná a dolgokat. Én legalábbis elmondanám mert ha szeret és netán tovább is együtt lesztek ( házasság ) akkor ott se jó ha hazudik.
2010. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval nem
2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Politikusnak jó, férjnek nem.
2010. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nehéz kérdés az biztos! Ha már nem bízol benne nehéz lehet ebben a kapcsolatban neked! De ha szereted akkor adj neki még lehetőséget, beszéljétek meg hogy mi nem jó és min kéne változtatni! Ha megtudjátok beszélni és be is tartjátok amiben megegyeztetek akkor nincs semmi baj, de ha nem akkor gondolkozz hogy neked jó-e ez így?
2010. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h ezt már sokszor megbeszéltem vele, de mégis mindig vagy eltitkolta, vagy nem az igazat mondta. De egyszerűen mindig fura dolgokba keveredik, verekedésekbe, balhékba. (vannak lány rosszakaroink, akik megfenyegetik h bántanak engem ha nem hagy el, stb...) és az ilyeneket, mindig az exbarátnőjétől tudom meg, aki a legjobb barátnőm. De ezek még nagyobb dolgok.Nagyon fura eset, és nagyon zavar. De egy sima kis apró dologról is már képes hazudni. :S Nem értem miért nem tud őszinte lenni, és ha hazudik azt miért nem hazugságnak gondolja, mindig azt mondja, h én nem értem meg. :S Nem tudok benne bízzni így, nem megy.
2010. júl. 16. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!