Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekek miatt maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek miatt maradjak vele?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, van 3 gyermekünk,és most eljutottunk odáig, hogy lehet vége a házasságunknak!Ő nem akar elválni,a gyerekek érdekében azt mondja éljünk együtt,érzelmek szex és elvárások nélkül! Én ezt nem szeretném 30 éves vagyok és nem akarom így leélni az életem!szerinte azért ment tönkre a házasságunk mert én nem tartottam normálisan rendet, nem jól osztom be a pénzt, keveset szexeltünk és ehhez hasonló dolgok.jelenleg én próbálok neki bizonyítani hogy jó feleség vagyok, folyamatosan takarítok főzök,a gyerekeket rendezem... Neki annyi dolga volt hogy eljárjon pénzt keresni,mindig minden problémát én oldok meg egyedül.Én intézem az autó ügyeit, szervizelés műszaki, ha kell füvet vágok, biciklit szerelek,fát vágok, malac ólat takarítok. Úgy hogy van 3 gyerekünk és a kicsi nemrég múlt 1 éves!A gyerekek körül nem sokat segít,és úgy érzem nem értékeli azt amije van!Folyamatosan azt keresi hol tudna belém kötni,és csak a rosszat látja bennem!Azt mondja hogy nem haladtunk semmire az elmúlt évekbe, pedig van saját házunk, autónk...Nagyon csalódott vagyok

2019. okt. 23. 21:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Savlekotő 1 év a kor különbség köztünk... és van abban valami amit mondasz
2019. okt. 24. 07:02
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyu én szerintem sokkal jobb egészséges kapcsolat a gyereknek mint egy stresszes elhiheted nekem annál rosszabb nincs. Tudom milyen és ne akard,folyamatosan düh, agresszio, vagy sértegetés, fik*zás. Lépj.
2019. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lesz az te maradsz mert szereted, nem tervezel b menekülő utat magadnak. Ő meg majd bejelenti egyszercsak hogy szerelmes másba, már rég megszervezi s belédcsap a villám.
2019. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a tapasztalat az, hogy ezek a kapcsolatok soha nem javulnak meg.

Minél később léptek ki belőle, annál nehezebb. Nem a gyerekek miatt akar veled együtt maradni, hanem kényelmi szempontból.

2019. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg ne hamarkodd el a döntésed. Fel lehet ezt úgy is fogni, mint a kapcsolat próbatétele. Ha ezen túl tudtok lendülni, erősebb lesz a továbbiakban. Érdemes legalább megpróbálni. Sokat kell egymással kommunikálni. Őszintén. És nyíltan. Ez a gyerekek szemszögéből nézve is pozitív kimenetelű. Anya és apa probléma esetén a megoldásra törekszenek. Nem feltétlenül az a megoldás, ha kilépünk a problémából.
2019. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre adok neki 1 kis időt,hogy megnyugodjon és át tudja gondolni a dolgokat! De valamiért úgy érzem akkor fog igazán rájönni a dolgokra ha majd nem szolgálom ki és nem főzök,mosok rá és egyebek!Én úgy érzem minden tőlem telhetőt meg teszek hogy a kedvében járjak,meglátjuk van e értelme!? Ha így sem lesz jó neki,akkor eladjuk a házat és mindenki megy a maga útján!
2019. okt. 24. 13:29
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
jó döntés.
2019. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,ha van fejlemény írok...
2019. okt. 24. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!