Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mik azok a dolgok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik azok a dolgok a szüleitek házasságából/kapcsolatából amit tovább vittetek/tovább szeretnétek vinni a sajátotokba? És mik azok amiket semmiképp?

Figyelt kérdés
Kort, nemet írhattok.

2019. okt. 23. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nagyon fiatalon kerültek össze, anyu 18 apum 21 éves volt.Úgy nőttünk fel a tesóimmal, hogy soha egy veszekedés nem volt nálunk, soha nem éreztük, hogy nekik nézeteltérésük lett volna bármi miatt is(pedig tuti volt, mert bármilyen jó a kapcsolat vannak olyan dolgok amiket nem egyformán lát két ember).Nagyon tisztelték egymást, kitartottak egymás mellett és 41 év házasság után is látszott rajtuk, hogy szeretik egymást.Én bármit továbbvinnék, annyira jó volt a kapcsolatuk.Sajnos apu meghalt 3 hete.

39N

2019. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem...
2019. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem, az ember hurcolja magával a szülei-nagyszülei-dédszülei örökségét ha akarja, ha nem. Mivel nagyon szeretem mindegyiküket, próbáltam mindig megérteni, hogy miért éltek és döntöttek úgy ahogyan az életük során és csak reménykedem, hogy az utódaim is ezt teszik majd.
2019. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon keményen megdolgoztam azért, hogy ne vigyek tovább semmilyen családi mintát a felnőtt életembe, mert sajnos egyetlen jót se kaptam.
2019. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem vinnék tovább a szüleim házasságából. Tipikus esete, amikor két ember együtt marad úgy, hogy az égvilágon SEMMI közük nincs egymáshoz. 10 hónap ismeretség után házasodtak, de az valójában 3 hónap volt, mert apám 7 hónapig külföldön dolgozott. Persze jöttek-mentek a forró szerelmes levelek (ezt egy nőrokontól tudom, anyu nővérétől). Nem nehéz szeretni 2000 km-ről úgy, hogy nem látja jó fél évig egyáltalán. Aztán esküvő, és anyám kb. 5 hét múlva rájött, hogy bakot lőtt az apámmal. Kilépni nem mert (mert "mit fognak szólni" mások). Így benne maradt. Nem volt boldog gyerekkorunk egy mindig felspannolt apa mellett (akinek gőze nem volt róla, hogy mi baja vele a feleségének), és egy örökké sótlan, mísz anya mellett.
2019. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!