Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom azt szeretné hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt szeretné hogy az anyossal lakjunk de en nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal babát várunk és ő azt szeretné költözzünk össze de ő csak ott hajlandó élni ahol az anyja van én ennek nem nagyon őrülök nem is jövünk ki jól az anyossal 16 hetes terhes vagyok és most ezért akar el hagyni mert nem megyek oda ahol az anyja van ilyenkor mit tegyek?
2019. okt. 23. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezért elhagyni mert nem ugrasz neki egyből az anyjához, akit nem bírsz, normális?? Egyáltalán nem tiszteli az igényeid, téged sem. A legutolsó lehetőség hogy odaköltözz, nem vagy a csicskása akit ugráltat aztán, zsarol. Szánalmas
2019. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de nekem ez sok. Annyira már ismered, hogy tudd, hogy ilyen, te ennek ellenére hagytad magad felcsináltatni anélkül, hogy biztosra menj és tudd, milyen lesz az életetek gyerekvárás közben és után?
2019. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Akkor maradjon anyucival. Laktam anyósnál terhesen házfelújítás miatt, életem legrosszabb 6 hónapja volt... A végén beköltöztünk inkább a félkész házba. Eszedbe ne jusson!
2019. okt. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Anyóssal lakni sosem jó. Ha ezért elhagy, ráadásul terhesen, akkor nem férfi. Sajnállak, mert nagyon rosszul választottál.
2019. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Az meg sosem jutott eszedbe, hogy mielott gyereket vallaltok, talan praktikus lenne osszekoltozni?
2019. okt. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Egyetertek mindenkivel.. babavallalas elott nem beszeltetek ezekrol hogy,hogyan tovabb? Ez azert eleg kardinalis kerdes ,gondolom szoba kerult parszor hol tervezitek a kozos jovot
2019. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
11%

Kedves válaszolók! Ne azt mondjátok a nagyokos kioktató stílusotokkal, hogy mit kellett volna tennie korábban.

Azt mondjátok meg neki, hogy mit tegyen most.

2019. okt. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

A saját tapasztalatomat tudom leírni. Első közös otthonunkba költöztünk volna sok évnyi távkapcsolat után. Ahogy azt képzelni lehet, nem sikerült házat találni olyan gyorsan amennyire szerettük volna. Kb 3 hónap kedves anyukával éles volt nálunk a maximum. 1 hónapig bírtam. És nem nem utálom a szüleit de baromira nem volt egészséges ez a felállás.

A véleményem. A közös gyeremeketet várod ez a ti párkapcsolatotok. Te és a párod illetve a baba. Senki másnak nincs helye egy párkapcsolatban, sem szeretőnek sem anyósnak sem postásnak. Fontos hogy ezt beszéld meg a pároddal. Esetleg keressetek valami kompromisszumot: pl albérlet vagy lakás keresésnél ne legyen mondjuk órákra az anyjától. Egyébként azt gondolom, ha nincs mondjuk olyasmi a dologban hogy az édesanyja ápolásra szorul vagy anyagi gondokkal küzd stb egy felnőtt férfi esetében itt nagyon nagy gondok vannak. Ne akard elszakítani az anyjától. Az anya az anya marad de könyörgöm! Családot terveztek alapítani. Ennek a komolyságát és felelősségét fel kéne tudni fogni.

Beszélgess el vele nagyon komolyan erről az egészről. Ha pedig nem tudtok egyről a kettőre jutni, tudom hogy rosszul hangzik de aki nem tud minimális áldozatot hozni a párjáért illetve a közös gyermekért az menjen is...

2019. okt. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

Keressetek vmi kompromisszumot. Ehhez meg kell tudni,miért akar mindenáron ott lakni. Arra kell megoldást találni.


Ha nagyon nem megy, menjen isten hírével, aki ennyit nem tud megtenni a gyerekéért.

2019. okt. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudod egyedül is vállalni a gyereket, akkor tedd azt. Ilyen pasival eleve eszembe se jutott volna gyereket összehozni, bár felteszem nem is tervezett volt.

Itt nem az a legnagyobb problèma, hogy anyóssal kellene együtt laknod, az is, mert nem szeretnèd, meg nem egèszsèges, de hogy zsarol? Kiszolgáltatott helyzetben vagy, ès ki is használja. Ezek után ebből milyen kapcsolat lesz? Semmi jóra nem számíthatsz.

2019. okt. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!