Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom azt szeretné hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt szeretné hogy az anyossal lakjunk de en nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal babát várunk és ő azt szeretné költözzünk össze de ő csak ott hajlandó élni ahol az anyja van én ennek nem nagyon őrülök nem is jövünk ki jól az anyossal 16 hetes terhes vagyok és most ezért akar el hagyni mert nem megyek oda ahol az anyja van ilyenkor mit tegyek?
2019. okt. 23. 23:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hamvas rètihèja, te eddig egyetlen tanácsot sem írtál, csak a válaszolókat bíráltad. Mièrt nem arról nyilatkozol te mit tennèl?

Te biztos örömmel odaköltöznèl anyós nyakára egy olyan pasival, aki csak magára gondol, nincs benne kompromisszum kèszsèg, ès konkrètan megzsarol azzal hogy elhagy, ha nem az lesz amit ő akar?

Szerinted másban nem várható, hogy ráerőltetni majd az akaratát?

2019. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
0%

Tanácsok, mit lehetne kipróbálni:

- Beszéljen az anyóssal a helyzetről, fia elhagyja, ha nem költözik az anyós lakásába.

- Költözzön az anyóshoz, próbálja ki. Ha nem jönnek ki jól, még az is lehet, hogy az anyós elzavarja őket külön lakásba.

- Ebbe nem vagyok biztos: Ne legyen tekintettel az anyósra, hozza kínos helyzetbe a fiát... Például hangoskodjon az ágyban.

2019. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Mivel a pasija anyjával nem jönnek ki, az első két “tanácsod” kuka, a harmadik meg alapból egy vicc - mégis mire lenne az jó?

Gondolkozz még ó, Lehetetlen Kapcsolatok Védőszentje, mert eddig a hajnali harmat is röhögve lenyom...

2019. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Gondolkozz még ó, Lehetetlen Kapcsolatok Védőszentje, mert eddig a hajnali harmat is röhögve lenyom..."


Ez jó. :)))

De igaz. Az első tanács alapból haszna ehetetlen, a második, hát persze próbálja ki, de hogy a saját fiát nem fogja elzavarni, max őt, az is fix. Ès persze a kèrdező lenne a hibás, hogy nem jött ki anyucival.

A harmadikat nem tudom hova tenni. Ilyen gyermeteg játszmázás mire lenne jó? Ugyan oda lyukadnának ki, hogy max a kèrdező lenne leszúrva.

Amúgy meg a válaszolók többsège tovább lát ennèl, azèrt javasolja a szakítást.

Most egy ilyen moslèk emberrel, aki szakítással fenyegetőzik, hogy elèrje amit akar, ezáltal egyhagyni a saját gyerekèt, azzal mègis hogy lehetne normálisan családot alapítani? Milyen èlet várna így a kèrdezőre meg a gyerekre?

De gondolom eszèben sincs elhagyni, ès úgy is beadja a derekát, aztán sinylődik majd, eddig se volt sok esze, hogy összeköltözès nèlkül, csupán egy ígèretre gyorsan teherbe ejtette magát...

2019. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

" mert neki csak az anyja volt egesz eletebe o nevelte fel egyedul mert az apja el hagyta oket es o nem hagyja az anyjat."- ez a mondat mindent elárul...anyuci pici fia..

ez a legrosszabb amikor egyedül nevelik fel.

úgy látszik teljesen behálózta.

soha nem lesz igazi férfi az ilyen sajnos az anyjának köszönhetően.

nagyon sajnállak kérdező...

gyermeket vársz, úgyhogy muszáj megpróbálni megoldani a problémát.

én azt javaslom, hogy beszéld rá őket, hogy menjetek el egy pszihológushoz.

Vagy ha ők nem akkor te menj el, hátha segít hogy nagyobb önbizalmad legyen és jól tud kezelni a dolgokat.

No meg nem ártana, ha ő adna tanácsokat, mert itt mi max azt tudjuk mondani neked, hogy ez így nem fog működni, de attól te még nem leszel előrébb.

Egy valamit tudsz jelen helyzetben csinálni, jóba lenni anyóssal, aztán nem tudom.

Valahogy legalább külön bejárású házba költözni , hogy ott legyen a közelben, de mégis legyen magánszférátok.

Vagy pedig lenne még egy megoldás , ami sokat segítene a helyzeteteken: szerezni egy pasit az anyósnak!!!!!

igyekezz összehozni valakivel.

hogy hogyan azt nem tudom, de próbáld meg!

az sokat segítene most nektek!

2019. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!