Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom azt szeretné hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom azt szeretné hogy az anyossal lakjunk de en nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal babát várunk és ő azt szeretné költözzünk össze de ő csak ott hajlandó élni ahol az anyja van én ennek nem nagyon őrülök nem is jövünk ki jól az anyossal 16 hetes terhes vagyok és most ezért akar el hagyni mert nem megyek oda ahol az anyja van ilyenkor mit tegyek?
2019. okt. 23. 23:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen férfi nem érdemel meg téged. Egy párkapcsolatban nem egészséges szülőkkel lakni.
2019. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

Azért a körülmények nagyon nem elhanyagolhatóak... Lehet itt dobálózni, h mekkora genya a pasi, de ha mondjuk a kérdező van vagy 20 éves, életében nem dolgozott, és a pasitól várja, h majd leperkál havi 140-et albira+kaució, rezsi, megélhetés, stb... akkor azért igencsak fordítva ül a lovon... persze ha mondjuk a csajnak/pasinak van lakása, ahová mehetnének, akk megint más a szitu - bár itt is befigyelhet egy gondozásra szoruló anyós, vagy túl nagy távolság a munkahelytől, stb...

Nyilván azt tudom tanácsolni, hogy beszélj a pasiddal, ennél többet kívülálló nem tud tenni. Ragaszkodik az anyjához költözéshez oké, de miért? Normális, racionális érvei vannak (pl. a fent említett távolság vagy szükség), vagy “csak úgy”? A “csak úgy” nem válasz, az érveket meg át kell beszélni, kompromisszumot kell keresni és találni. Besikerült egy gyerek (nyilván nem tervezett volt), muszáj megtanulnotok rendesen, párként kommunikálni egymással. Jah és a továbbiakban védekezés, védekezés, és védekezés!

2019. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Tervezett gyerek volt ő azt mondta koltozunk ossze ketteb de ahogy el mondtam sikerult a baba hat o nem hagyja itt az anyjat mert neki csak az anyja volt egesz eletebe o nevelte fel egyedul mert az apja el hagyta oket es o nem hagyja az anyjat
2019. okt. 24. 08:02
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Aha, és úgy terveztétek a gyereket, h egy percet nem éltetek együtt, és még ennyit sem tudtatok előtte megbeszélni, h ugyan hol/hogyan költöztök majd össze, hát gratulálok. Újabb gyerek egy újabb éretlen, halálra ítélt “kapcsolatba”. Bocs, de erre nem lehet mit mondani, aki(k) ennyire felelőtlen(ek), az(ok) így járt(ak). Engedd el, ha nem most, akk később fogtok szétmenni. Bocs, de ez az igazság.
2019. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Pénzed van?? Barátnőm sem akart, alig bírtam rávenni 3 hónapra legalább. Fél milliót spóroltam. Azóta sem tudok felrerakni...
2019. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

Tervezett volt? Úgy, hogy mèg együtt sem èltetek, mert majd... Minek kellett ezt így elsietni? Most itt az eredmènye. Esze ágában nem volt kettesben külön költözni, ès kapóra jön a gyerek, akivel tud zsarolni. Gratulálok!

Hagyd a pasit, ès próbálj meg egyedül boldogulni. Ez van, ebből már a büdös èletben nem lesz èrtelmes kapcsolat.

Jól írta az egyik előttem válaszoló, ez már halálra van ítèlve. Elvergődhetsz mèg vele egy ideig, de ebből már jó nem fog kisülni. Elhamarkodottan ès rosszul választottál.

2019. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Elég keserves lesz ott neked...ott majd neked dirigál mindenki,ha kifáraszt a baba (és ki fog) senkit nem kérhetsz meg hogy vegye át kicsit,a párodat meg főleg nem mert szerintem elintéznek annyival:te vagy az anyja.Beledumálnak a nevelésbe és ha nem hagyod magad hamar megkapod hogy nem otthon vagy ám.A gyerek egészsége a tieddel egyutt rámehet(test-lelki).Nem mondom hogy igy lesz csak nagyon valoszinu.Én ezt végigcsináltam...Egy ingben egy gatyában kerultem haza 2 gyerekkel anyámék nyakára.Amit anyosék házára koltottem 20 év alatt kb.10 millio ft abbol vehettem volna egy kis házat kerttel,gyumolcsossel.Papiron persze nincs nyoma de ha lenne akkor sem tudna kifizetni az exem.Ha el akar hagyni már most akkor miért vesztegeted az életedet egy ilyenre...semmit nem jelentesz neki.
2019. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
Ha kettesben laknak külön,se kérhet meg senkit hogy vegye át a babát 🙂 Ettől függetlenül egyet is értek a többiekkel. Nem mindig jó a más szülei nyakán élés,főleg ha nem is jöttök ki. Ha a párod rajta lenne késöbb egy saját ház vételén,akkor azt mondom hogy próbáld meg az ott lakást. Ha pedig nem megy,akkor senki se vetheti a szemedre hogy megsem próbáltad. De nem kell mindent eltűrni ott sem, ha eleged van,akkor elmész. Azt pedig nem is értem hogy ennyire anyuci szoknyája az úr neki és az az indok hogy elhagyta az apja... Az ilyen akit elhagytak miért ítélné úgyanarra a saját gyerekét? Ha komolyan gondolja,bár remélhetőleg csak egy idióta zsarolás a részéről,akkor ez nem egy normális pasi.... És kár az évekért amit rá fogsz pazarolni
2019. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
7%
Csak ez miatt nem biztos hogy szakítani kell. De ez a gyakorisok mániája, mindenre az a válasz, hogy szakíts, hagyd el, keress mást, stb.
2019. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#19 És akkor mit csináljanak - már azon kívül, h gyereket ne, de az már késő? Mivel a pasi az anyjánál, kérdező a övénél/albiban/akárhol máshol él, megegyezni nem tudnak a lakhatást illetően, kénytelenek a közös gyereket külön élve nevelni majd, pont úgy, mint a kik is...? Ja igen, mint a szétment/elvált szülők.

Vagy szerinted egy ilyen friss/éretlen/kiforratlan kapcsolat, ahol az állítólagosan tervezett gyerek előtt ennyit sem tudtak megbeszélni, h hol fognak majd lakni, az egy életképes, jól működő kapcsolat, ami majd a gyerek születése után, külön élve is működni fog? Akkor adjál tanácsot, ne csak oltani próbáld itt az embereket...!

2019. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!