Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy ilyen párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni, hogy én látom rosszul a dolgokat, vagy ezek valóban nem normálisak egy kapcsolatban?

4 hónapja megismertem egy srácot (ő 25, én 20), megismerkedésünk elején nagyon kedves, figyelmes volt, érdekelte mi újság velem, minden oda-vissza működött, órákig beszéltünk, nevettünk telefonon. Amikor először találkoztunk, akkor is, illetve a kémia és szimpátia is megvolt. A harmadik találkozó után hivatalosan is összejöttünk. Ám ezután jött a fekete leves. Mintha nem ugyanaz az ember lenne. Azon kaptam magam, hogy mindig én keresem folyton, ő soha nem ír, soha nem hív(vagy tényleg ritkán), ha írok, pár szóban visszaír. Mindenbe beleköt, hogy miért rövid a hajam, hogy miért barna a hajam (miért nem szőke), hogy én miért így öltözködök. Majd amikor visszakérdeztem, hogy hát amikor megismerkedtünk akkor is ilyen voltam, akkor tetszett nem?! erre az volt a válasz, hogy én mindenen besértődök. Elég érzelmes és odaadó vagyok, és ez is probléma számára, hogy ne legyek ennyire lelkis, mert eltaposnak az emberek. Egyszóval mindenbe beleköt, egy kedves szót nem kapok tőle, minden csak róla szól, csak ő mesél, csak magáról, és annyit nem kérdez meg hogy nekem mondjuk milyen napom volt. ha meg kérdés nélkül elmesélem esetleg, látszik ,hogy nem érdekli. Olyanokat meg nem is említek, hogy amióta "hivatalosan" együtt vagyunk, soha nem mondja hogy "szeretlek.hiányzol stbstb"

Pár napja leszögezte, hogy ő nem hajlandó egy fikarcnyi erőfeszítést nem tenni egy kapcsolatba sem, ha jó így akkor jó, ha nem akkor nem. Utána másnap meg velem tervezi a jövőt. egyszerűen nem értem.

Elmondtam neki is ezeket a problémákat, hogy ez így szerintem nagyon nem jó (sőt) ... de szinte meghallani sem akarja, szerinte ez így teljesen rendben van, ő nem érzelgős típus. Amivel alapjáraton nem is lenne gond, de én már úgy érzem, hogy megszakad a szívem, próbálok én megfelelni vagy nem is tudom .... de szerintem nem erről kéne szólnia egy kapcsolatnak. És az a legrosszabb, hogy ahogy én megismertem az elején, most a szöges ellentéte. És ezt nem tudom, hogy miért van. :(

Úgy érzem mindenért én vagyok a hibás és már sokszor megszólalni sem merek, mert az is baj :(



2019. okt. 24. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"de szerintem nem erről kéne szólnia egy kapcsolatnak. (...)"

Itt meg is válaszoltad magadnak a kérdést.


"(...) És az a legrosszabb, hogy ahogy én megismertem az elején, most a szöges ellentéte. És ezt nem tudom, hogy miért van. :(


Úgy érzem mindenért én vagyok a hibás és már sokszor megszólalni sem merek, mert az is baj :("

Itt pedig meg is válaszoltad magadnak, hogy miért nem jó ez így: mert te kakin érzed magad.

2019. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat úgy ahogy van nekem azonnal kuka lenne.
2019. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az elején volt a beetető időszak. Most hogy megkapott, már nyugodtan lehet önmaga.


Vagy tűrsz, vagy szabadulsz, más opciód nincs. Változni nem fog.

2019. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, hogy nem csak én érzem/gondolom így :(
2019. okt. 24. 09:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Még most dobd ki. 4 hónapot elég könnyű elfelejteni.

Az elején hajlandó volt tenni, hogy megkaphasson, de a továbbiakban sz*rik bele, ez van, tetszik, nem tetszik. Neked nem tetszik (teljesen jogosan). Az ilyennek, mint a "párod" nem való valódi kapcsolat. Te pedig ne félj, hogy egyedül marad, ennél az is jobb.

2019. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek valóban ez lesz a vége, mert lelkileg már ígyis megvisel, nemhogy a továbbiakban, ha így folytatjuk ! Köszönöm nektek is a megerősítést, mentek a zöld kezek :)
2019. okt. 24. 09:34
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Takaritsd már el a pcsaba! Nem latod h szabadulni akar tőled?
2019. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarja provokálni, hogy Te szakítsál. Vedd észre magad, és tedd meg neki ezt a szívességet.
2019. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De ez miért jó neki? Miért jó neki, hogy szándékosan bánt ezzel? :/

Arról nem id beszélve, hogy az elején miért kell játszani a szépet amikor ő nem is ilyen? Én ezt sosem értettem és soha egyik kapcsolatomban sem mutattam mást mint amilyen valójában vagyok... :)

2019. okt. 24. 12:28
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Meg akar törni lelkileg, hogy azt tegyen veled amit akar.

Még félév és partyban fog dugni a haverokkal.

2019. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!