Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális egy ilyen párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy ilyen párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni, hogy én látom rosszul a dolgokat, vagy ezek valóban nem normálisak egy kapcsolatban?

4 hónapja megismertem egy srácot (ő 25, én 20), megismerkedésünk elején nagyon kedves, figyelmes volt, érdekelte mi újság velem, minden oda-vissza működött, órákig beszéltünk, nevettünk telefonon. Amikor először találkoztunk, akkor is, illetve a kémia és szimpátia is megvolt. A harmadik találkozó után hivatalosan is összejöttünk. Ám ezután jött a fekete leves. Mintha nem ugyanaz az ember lenne. Azon kaptam magam, hogy mindig én keresem folyton, ő soha nem ír, soha nem hív(vagy tényleg ritkán), ha írok, pár szóban visszaír. Mindenbe beleköt, hogy miért rövid a hajam, hogy miért barna a hajam (miért nem szőke), hogy én miért így öltözködök. Majd amikor visszakérdeztem, hogy hát amikor megismerkedtünk akkor is ilyen voltam, akkor tetszett nem?! erre az volt a válasz, hogy én mindenen besértődök. Elég érzelmes és odaadó vagyok, és ez is probléma számára, hogy ne legyek ennyire lelkis, mert eltaposnak az emberek. Egyszóval mindenbe beleköt, egy kedves szót nem kapok tőle, minden csak róla szól, csak ő mesél, csak magáról, és annyit nem kérdez meg hogy nekem mondjuk milyen napom volt. ha meg kérdés nélkül elmesélem esetleg, látszik ,hogy nem érdekli. Olyanokat meg nem is említek, hogy amióta "hivatalosan" együtt vagyunk, soha nem mondja hogy "szeretlek.hiányzol stbstb"

Pár napja leszögezte, hogy ő nem hajlandó egy fikarcnyi erőfeszítést nem tenni egy kapcsolatba sem, ha jó így akkor jó, ha nem akkor nem. Utána másnap meg velem tervezi a jövőt. egyszerűen nem értem.

Elmondtam neki is ezeket a problémákat, hogy ez így szerintem nagyon nem jó (sőt) ... de szinte meghallani sem akarja, szerinte ez így teljesen rendben van, ő nem érzelgős típus. Amivel alapjáraton nem is lenne gond, de én már úgy érzem, hogy megszakad a szívem, próbálok én megfelelni vagy nem is tudom .... de szerintem nem erről kéne szólnia egy kapcsolatnak. És az a legrosszabb, hogy ahogy én megismertem az elején, most a szöges ellentéte. És ezt nem tudom, hogy miért van. :(

Úgy érzem mindenért én vagyok a hibás és már sokszor megszólalni sem merek, mert az is baj :(



2019. okt. 24. 08:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát engem biztos nem, mert már nem leszünk együtt.
2019. okt. 24. 13:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart kapni, ezért pedálozott. Már megvagy neki, így sz.. rik bele az egészbe. Túl jó színész. Ints neki búcsút!
2019. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinel mar megfelelni kell ott regen baj van. Amúgymeg fuss amilyen gyorsan csak lehet amit leírtál egy undorító férfijellemre vall. Manipulál és uralkodni akar! Ha férjhez mész hozzá reméljük nem, de akkor egy szobában vegzed örökre!
2019. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen :) a "férjhez menetelről" annyit, hogy ezt is kijelentette, hogy ő nem lesz akkora balek, hogy barmilyen nőt is elvegyen, ugyanis a házasság szótól már rosszul van.... :O
2019. okt. 25. 06:47
 15/17 Noren1989 ***** válasza:

Gondolom puncit is sos kapott a harmadik randin, igaz? Igazából ahogy nézem, egy kényelmes egyéjszakásként fogta fel a dolgaitokat.


Nyugodtan cseréld le, nála még a semmi is jobb.

2019. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. A kapcsolatunk elején minden szép és jó volt, aztán jöttek a problémák. Egyre több negatív megjegyzést kaptam Tőle, volt, hogy úgy megbántott, hogy sírásban törtem ki. Van, hogy csak kioktat, hogy ez nem jó meg az nem (főleg vezetés terén). Ahelyett, hogy bátorítana, ösztönözne. Bizalmi problémáink is vannak (adott is rá okot), nem csalt meg, de hazudott és csalódást okozott már pár dologgal. Most a mi kapcsolatunk is eléggé ingatag, hogy mi lesz a vége nem tudom, én próbálok toleráns lenni Vele szemben, hiszen megértem, hogy sok a munkája. Próbálj meg te is türelmes lenni, ne válaszolj vissza neki, ha beszól tegyél úgy, mintha meg sem hallanád... Aztán ha szerencséd van, akkor egy idő után észreveszi magát, ha nem akkor neked kell mérlegelned, hogy vállalod-e a kapcsolatot.
2019. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedvew Utolsó! :)

Pont ezt csináltam idáig is, hogy elengedtem a fülem mellett de most mar nem megy. Ő észre sem akarja venni, hogy ezzel mennyire bánt, sőt... Megaláz, én pedig nem vagyok hajlandó tovább tűrni mert ez soha nem fog változni, ő ilyen... :/

2019. okt. 27. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!