Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek megváltozna a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megváltozna a véleményetek vagy bármi a párotokkal kapcsolatban ezek után?

Figyelt kérdés

Pár hónap után tegnap este mentem át először a barátnőmhöz és hát meglepett amit láttam.. sokkal jobbmódúak mint gondoltam.

Én a város környéki falvak egyikében lakom, van, hogy a hónap végére nélkülöznöm kell.

Az ő családja a városközpontban lakik, modern, nagy házban.

Eddig ha elmentünk valahova, szinte mindig meghívtam a barátnőm. Ezek után, lehet, hogy bennem lesz az, hogy ha ők ennyivel gazdagabbak akkor nem fogok ennyi mindent én fizetni


2019. okt. 25. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem, de benned egyértelműen megváltozott: "Eddig ha elmentünk valahova, szinte mindig meghívtam a barátnőm. Ezek után, lehet, hogy bennem lesz az, hogy ha ők ennyivel gazdagabbak akkor nem fogok ennyi mindent én fizetni"


Ebből csak konfliktusok lesznek részedről, és szét fogod marni magatokat.


(Bár hozzáteszem, hogy a barátnőd sem semmi ha valóban végig te hívtad meg kizárólag. Én a fele-fele híve vagyok, tehát a kötelező lovagias "csekkolás" után nem hívatom meg magam függetlenül az anyagi helyzettől.)

2019. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért hívtam meg eddig, mert ő még tanul, nem keres pénzt, csak ösztöndíja van ami meg nem túl sok.
2019. okt. 25. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem változna meg a véleményem. Ha nem volt velem kekezelő, beképzelt, akkor tényleg barátnő. Te most irigy vagy.

A pároddal kapcsolatban miért változna a véleményed?

Most már nem szereted? Eddig igen...

Ezek szerint, azt a választ akarod hallani, hogy dobb ki a fickót, s keress gazdagabbat....

2019. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Azért hívtam meg eddig, mert ő még tanul, nem keres pénzt, csak ösztöndíja van ami meg nem túl sok."


Szóval elhívnád randira, de a szüleivel fizettetnéd a fogyasztását. Szép kis lovag vagy.


Nekem nem változna a kép a páromról, sőt, nem is változott, mikor megtudtam, milyen nagy lábon él az anyja és az apja is (külön). Az apja az új családjának ad mindent, az anyja meg nem akar senkinek adni semmit élete végéig... Főleg, mióta nem bírja a képem. Tehát ott a párom, akinek tudnának adni, de nem adnak. És itt vagyok én, kicsit szegényebb családból, nekem mindent adnának, de nem akarom, hogy nélkülözzenek a szüleim, ezért nekem is csak a magam pénze van. És a páromnak is.


A szülőket és a családi vagyont nézegetni gusztustalan dolog. Nem jelenti azt, hogy a gyerek is gazdag, főleg ha a szülők szeretnek ülni a vagyonon.


Bár az is sok, hogy a barátnőd nem képes fizetni. Én egyetem második évétől folyamatosan melóztam, pedig nem volt könnyű a szak. Volt, hogy csak nyáron, de akkor meg felhalmoztam annyit, hogy tudjak költeni év közben is.

2019. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ennyiből megítélhetetlen. Nekem volt olyan barátnőm, aki lakbért fizetett az elég jómódú anyjának ráadásul még gimnazistaként. Úgyhogy nem láthatsz bele egy családba. Mindenesetre szerintem lehet normálisan beszélni az anyagiakról, azért ne éhezz, mert őt meghívtad fagyira...
2019. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!