Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem úgy, hogy átvert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem úgy, hogy átvert?

Figyelt kérdés
Barátomtól egy éven át hallgattam, hogy ő már holnap feleségül venne, még idén meg szeretne kérni stb. Egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk, de olyan, mintha teljesen meggondolta volna magát. Azzal nincs is baj, hogy évfordulóra nem gyűrűt kaptam, még azzal sem lenne, ha csak jövőre lenne ebből valami, de úgy érzem, hogy ő alapból meggondolta magát, viszont nem képes elmondani. Az utóbb két hétben folyamatosan kérdezgetem, hogy biztos-e bennünk, mert ha nem, mondja meg. Nekem már nincs sok időm várni...én korán szeretnék anya lenni és már így is lekéstem róla. Én több gyereket is akarok és nem 40 évesen. Ezért el lehet engem ítélni, de nekem ez az álmom. Lényeg, hogy én szerelmes vagyok, alapjaiban jó ember ő és esküszöm, nem hoztam volna fel sose a házasság dolgot, majdnem minden nap mondogatta, hogy elvenne és vele tervez stb. Most azt érzem, már nem így van...miért nem mondja meg őszintén? Nem akarom évekig húzni, míg kitalálja, hogy nem engem akar egy életre.
2019. okt. 27. 06:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Hány éves vagy? Várj, kitalálom!

Kb. 20-22, ugye?


Dunát lehet rekeszteni a hozzád hasonló hisztis pichákból, akiknek semmi céljuk az életben a gyerekcsináláson kívül. 1 éve (!) vagy a hapsiddal, de már hisztizel, hogy nem gyűrűt vett?! Jóformán nem is ismered még ezt az embert, nem raktátok le a közös életetek alaljait, nem vagytok túl vízválasztó döntéseken, stb, stb, és már a gyerekkel, meg a gyűrűvel nyaggatod.

Ne csodálkozz, hogy menekül előled!


U.i. iskolai példája vagy annak a nőtípusnak, és ezt nőként írom, aki 28 évesen ott áll 2-3 gyerekkel 2-3 apától majd egyedül, pénz nélkül, munka nélkül, munkatapasztalat nélkül, iskolai végzettség nélkül, új pasit keresve, és csodálkozva, hogy az álomlovagok a független, esetenként tanult lányokat választják.


Én magam is futva menekülnék tőled.

2019. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az esik rosszul, hogy nem gyűrűt vett, hanem az, hogy ő mondogatta mindig, hogy most azonnal is feleségül venne, de mostanában azt érzem, hogy egyáltalán nincsenek már ilyen tervei...nem csak most, hanem soha, de nem képes megmondani nekem így csak húzzuk egymás idejét.
2019. okt. 27. 07:16
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Megfojtod a hapsit. Erre nem egyik napról jön rá az ember, hanem folyamatában. Korábban lehet, hogy komolyabban tervezett veled, de most már nem biztos, hogy így van. Erre kell(ene) az ismerkedés, amit te át akarsz ugrani.


Viszont ha ez neked ennyire nem felel meg, nyugodtan léphetsz te is, nem kötelező mindent a másik nyakába varrni.

2019. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Mèg csak egy ève vagytok együtt könyörgöm! Hova mèg házasság pláne gyerek?

Lehet, hogy a nagy rózsaszín ködben, a lángoló időszakban azt állította, hogy már holnap elvenne, de mind tudjuk, hogy ez túlzás, ès nem is gondolhatta szó szerint.

Azóta kitisztult a feje, ès nem akarja ennyire elsietni. Lehet pont a gyors gyermekvállalás ijesztette meg. De az is lehet, hogy az èrzèsei fakulnak felèd. Ezt most így ennyiből nem lehet megítèlni. De az egèszen biztosan nem segít, hogy nap mint nap ezzel szekálod.

1 èv után mèg nem időszerű kèrdèsek ezek. Az ilyen elsietett kapcsolatoknál boritèkolható a korai válás. Kicsit hagyd lógva ezt a tèmát, hagyd alakulni a kapcsolatotok, aztán majd kèsőbb visszatèrtek rá, ès átbeszèlitek hogyan tovább.

2019. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kezd kihűlni. Még is hozzá mennél, gyerek, egyedül fogsz maradni. Ne tervezzél vele hosszan. Mikor megtaláltam azt a nőt, akinél éreztem, hogy tényleg ő kell, pörögtek az események. Akivel meg elvoltam, legyen kivel szexelni, az olyan volt mint a te kapcsolatod. Elején kis pislákoló láng, utána hagyjuk a komolyabb dolgokat.
2019. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Imádom az ilyen nőket, akinek egyetlen célja az életben a gyerekcsinálás. Mondjuk azt a divat mondani hogy “fiatal anyuka akarok lenni”. Aztán az lesz amit az első válaszoló írt. 30 évesen egyedül, 2 gyerek, nagy felismerések, pénz nuku, munka szintén, tapasztalat szintén, és már ott fogsz tartani hogy bárki jó csak segítsen pénzzel mert 2 gyerek mégis csak 2 gyerek.
2019. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha van esze a palinak, maga hagy el. Aztán majd valami balek megcsinálja a 2 gyereket neked.
2019. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy 1 éves kapcsolatban nem kéne még ezen hisztizni. Lehet a házasság és a gyerekek az álmod, de az biztos nem, hogy 40 évesen ott állj majd 3 gyerekkel, meg egy válással a hátad mögött. Ezek komoly döntések, nem mindegy kinek szül az ember! Bőven van még időd tapasztalni.
2019. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor tételezzük fel, hogy jegelem a témát és hagyom az egészet...de mégis azok után, hogy itt mindenki azt állítja, hogy már megkoptak az érzései és valószínűleg már nem tervez velem komolyabban, miért nem lehet megmondani és őszintének lenni? Hiszen egy év nem sok idő, ha már most nem szeret, nagy baj van. Hogyan lehet úgy élvezni valamit, hogyan lehet teljes értékű kapcsolatban az ember, ha magában folyton úgy érzi, hogy baj van ??
2019. okt. 27. 09:22
 10/16 anonim ***** válasza:

Nèzd, ez nem ilyen egyszerű, hogy egyik napról a másikra megváltozik, ès biztosan tudja, hogy már nem akar komokyabbat.

Lehet, hogy változóban van valami, ès mèg ő is bizonytalan, nem tudja mèg kijelenti, hogy már nincsenek veled tervei. Nem règen van ez az állapot. Azèrt mert 2-3 hete már nem mondogatja, nem jelenti, hogy vègèrvènyesen megváltozott. Ès nem gondolom, hogy ettől a nèhány hèttől most folyamat piszkálni kellene, hogy mond ki, dönts gyorsan, mert ketyeg az órám.

Èlj kicsit a kapcsolatnak, ne kattogj. Ès figyeld meg milyen irányba változik. Ha úgy èrzed, hogy már nem viszonyul úgy hozzád, már nem olyanok az èrzèsei, le kell ülni megbeszèlni. De nem úgy, hogy letámadod meg nyaggatod vele, hanem normálisan leülni, ès előadni az álláspontok, èszrevèteleteket.

2019. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!