Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig tűrnétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig tűrnétek, hogy a párotok se a háztartásban se a gyereknevelésben nem segít semmit?

Figyelt kérdés
Már többször hoztam ezt fel és még neki áll feljebb. Minden hétköznap dolgozik reggeltől estig, 3 hete már minden szombaton is, pedig nem szorolunk rá. Vasárnap meg ő fáradt, de a haverjàhoz eltud menni, ahhoz nem fáradt. Még neki áll feljebb, hogy azért kapom a gyedet, hogy a gyerekekkel legyek. Neki annyi a gyereknevelés, hogy két szót szól hozzá. Már kezdek besokalni.

2019. okt. 27. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi idős a gyerek? Mióta ilyen? A gyerek születèse után te hogy viszonyul tál hozzá, mit gondolsz hol romolhatott el a kapcsolatotok?

Nagyon úgy nèz ki, hogy csúnyán elhidegült, inkább dolgozik folyamat, csak otthon ne kelljen lennie.

2019. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem sokáig, de először is tudni kéne, hogy szombaton miért dolgozik, hogy ha nem vagytok rászorulva. Nekem is úgy tűnik, hogy inkább menekül otthonról, bárhol, csak otthon ne legyen.
2019. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
én sem segitek semmiben,de az én párom nem lázad.én keresem a pénzt.menj te dolgozni reggeltől estig ,szombaton is aztán majd neked mondják mellette otthon még mit csinálj.f
2019. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Semeddig. Amint relizálnám ezt, beszélgetést kezdenék vele, aminek a vége lényegileg két kimenetelü lehet.

1, valamit teszünk, hogy közeledjünk a megbeszélt közös célhoz,

2, külön megyünk'

2019. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Én már azelőtt nem tűrtem, hogy összeköltöztünk volna. Megmondtam a páromnak, hogy csak akkor megyek vele egy otthonba, ha a közös otthon közös feladatait közösen végezzük. És ha ránk rohad a lakás, mert csak én végzem a dolgom rendesen, az meg kevés, akkor költözök haza inkább. Semmi harag, de megválogatom, hova érkezek haza és mit vállalok be munka után.


Gyerek még nincs, együtt élünk. Nem volt még ilyen problémánk, mert nem akartam megváltoztatni. Tudta, mibe megy bele és az első perctől nem lett elkényeztetve (kap néha pl ágyba reggelit, van, hogy meglepiből csinálok neki ebédet, de fordítva is képes rá, szóval nem vagyok szemét meg kényelmes én sem, de a házimunkában nincsen alkudozás).

2019. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy minek mennek el az évek, ha a felek nem is ismerik meg egymást? A kapcsolatok többségében én csak a felszínességet látom, hogy van kivel szexelni, van kivel lógni, de mélyebb dolgokra már alkalmatlan a nő is és a férfi is.


Én a kérdezőtől kérdezném, hogy egyáltalán minek csináltak gyereket? Egy férfi nem lesz egyik percről a másikra ilyen.

2019. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja dolgozik itt azóta egyre rosszabb a helyzet. Előző munkahelyén 2 műszakban volt akkor itthon is segített meg a gyerekkel is foglalkozott. 3 éves lesz a kicsi decemberben akkor megy oviba én meg dolgozni vissza. Mondtam neki legalább onnantól segítsen erre az volt a válasz, hogy dolgozzak én is 300 ezerért napi 12 óra fizikai munkát utána làzadozzak.
2019. okt. 27. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Itt az új munkahelyen mindig ennyit kell majd dolgoznia? Vagy ezt ő akarja így? Ez így hosszú távon nagyon egèszsègtelen, arról nem beszèlve, ha ennyit dolgozik èrte, a 300 kevès is èrte. Na mindegy.

De az igaz, hogyha ennyit dolgozik, nem kène mèg otthon is házimunka rá fogni, pláne hogy egyenlőre otthon vagy. Azèrt egy gyerekkel egy háztartás vezetèse nem nagy kunszt. A gyerekkel persze foglalkozhatna, meg szabadnapján inkább közös családi program kellene.

2019. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Tehát az a kifogás hogy ő dolgozik, ezért vidd te a háztartást egyedül meg neveld a gyereket.


Aztán ha visszamèsz dolgozni akkor is minden marad rád?


Beszéld meg vele hogy ez így rohadtul nem fair.

2019. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Minden nap akad ilyen "elhanyagolt anyuka"kérdés.Sajnos.És bicsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de ilyenkor mindig eszembejut anyósom.Sose főzött a családnak,nem takarított,nem dolgozott.15éve van szeretője,amiről a férje tud és mégis elnézi.A férj biztosítja neki a lakhatást,kaja...A szerető meg randizni hordja.És mikor olvasom,hogy fiatal anyukák majd megszakadnak otthon,a férj meg tojik rá,elgondolkozok,hogy vajon jó döntés e "szolgáskodni"?
2019. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!