Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tartsam fenn a régi kapcsolatunkat az összeköltözés után?

Figyelt kérdés
Tömören:19 évesek vagyunk párommal több mint 5éve járunk pár hónapja költöztem hozzájuk(szüleivel élünk) most született meg a kislányunk(véletlen baba).Azt vettem észre hogy mióta összeköltöztünk azóta úgy "el éldegélünk" egymás mellett. Kevesebbet foglalkozunk egymással ,még kevesebb lett a hülyéskedés ,viccelődés,az intimitásról meg ne is beszéljünk...még megpuszilni is ritkán pusziljuk egymást meg.Mit tegyek hogy ez megváltozzon? Ez sajnos nem a gyerek miatt van mert mellette lenne időnk egymásra:(
2010. júl. 17. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát,igen,ezek kritikus pontok minden kapcsolatban.Mi is ugyanígy vagyunk.Bár a gyógyírt nem tudom,de legalább együtt érzek veletek.... Talán az idő megoldja.
2010. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a válasz pofon egyszerű: megszoktátok egymást, ennyi, nem tudjátok már értékelni egymást. ilyenkor jön az, hogy egyik fél (vagy sok esetben mindkettő) elbizonytalanodik és szakít, és olyankor döbbennek rá, hogy mennyire szeretik egymást...
2010. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!