Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az igazival vagy, azt biztosan tudod?

Figyelt kérdés

Általában jól megvagyunk, de néha van úgy, hogy elgondolkozom, biztos ő az igazi? Lehetne az, csak néhány dolognak kellene változni, de isten ments, hogy én bárkit is meg akarjak változtatni.

Én maximálisan próbálom odatenni magam, elfogadok sok dolgot, toleráns vagyok alapvetően. De néha elgondolkozok, hogy kompromisszumok születnek, vagy csak nyelem le a dolgokat szó nélkül.

Helyzettől függ persze, de mennyit kell (el)tűrni egy kapcsolatban?



2019. okt. 27. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

,,Helyzettől függ persze, de mennyit kell (el)tűrni egy kapcsolatban?"

Amennyit tűrni akarsz. Ha Neked nincs erre egy határ, hogy ennél többet már nem, akkor végtelenségig tűrni fogsz. Bár tudni kell, hogy minden kapcsolatban vannak kompromisszumok, adok-veszek kölcsönösen.


,,Ha az igazival vagy, azt biztosan tudod?"

Nehéz kérdés. Én eddig mindig, amikor szerelmes voltam, azt hittem, ő az igazi. Aztán mindig jött valaki más. Most vagyok eddig a leghosszabb kapcsolatomban (2 éve), remélem nem lesz több és tényleg ő marad nekem, mint az igazi igazi. Ez már csak kettőnkön múlik, a kitartáson, erőfeszítéseken, mert bizony kell sok türelem és energia ehhez. Sokszor pl. az lenne a legtermészetesebb, ha csak úgy kiborulok, mint a tesómra, de tudom, hogy megbánnám később, így inkább nem, meg ilyenek.


Olyat meg úgysem fogsz találni, aki mindenben tökéletes.

2019. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Sajnos csak utána, mikor már késő.
2019. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor eszedbe sem jutna ezen agyalni. Meg elgondolkodtató az is, hogy csak te teszed oda magad, ő meg elvan.
2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Nincs igazi. Olyan kapcsolat van, ami felfelé ível, mert tesztek érte és hajlandóak vagytok egymást szeretni társként bármeddig, mert együtt repülnek a napok és minden olyan természetes. Semmi kiemelkedő nem kell ehhez, csak egy általános jó érzés, amibe néha betör egy kis szerelem, romantika.


Ha azt hiszed, találsz embert, akit "készen" neksd gyártottak és arra vársz, akkor koppanni fogsz, nem kicsit, nem keveset. De tény, ha valaki képtelen párban gondolkodni és nem látja be, hogy neki egy apró kompromisszum a kapcsolatnak összességében egy nagy lökést jelent, azzal nem érdemes tervezni.

2019. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Kifejezetten ebben, hogy "igazi" én sem hiszek.


De ezt észre lehet venni, hogy kivel vagy minden nap boldog, várod e haza minden nap, őszinte tudsz e lenni, mindent el mersz e mondani neki vagy félsz, hogy mit reagál, nem fogalmazod át 100x amit írni vagy mondani akarsz neki, önmagad lehetsz teljesen, és....nem mondod el napi 100x , hogy így meg úgy szeretlek mert jól érzed magad vele, és tudod, hogy ő is ugyanazt érzi.


De....amikor benne van valaki egy kapcsolatban és fülig szerelmes akkor úgy is mind azt hiszit, hogy ő a tökéletes nála nincs jobb ő élete szerelme stb stb. Aztán persze sokan csalódnak évek múltán is.

2019. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek, ment a zöld pacsi!

Alapvetően én is így gondolom, ahogy írtátok előttem. Csak így inkább a 30 fele, és túl 1-2 "nagy szerelmen, meg igazin", kicsit megijedtem, hogy nincs az a rózsaszín köd, nincs olyan teljesen elfogult gondolkodás. Úgy érzem szerelmes vagyok, de tudok racionálisan is gondolkodni. Kicsit megzavart ez az ellentmondás...

2019. okt. 27. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
38 evesen azt mondom h van olyan hogy nagy szerelem, akar az igazi is de mindez semmit nem ér ha ezt nyugtázva hátradőlsz és nem építed a kapcsolatot.
2019. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!