Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg az indokaim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg az indokaim?

Figyelt kérdés
..mondtam neki hogy nem akarok eljegyzést meg semmi komolyat míg nincs rendben az életem. Nem szeretem a munkám de muszáj ezt csinálnom mert igazán nem tudom mit szeretnék csinálni a pénz meg kell. Az előző munkám szerettem de zaklatás miatt el kellett jönnöm és ezt sem dolgoztam fel pedig 1.5éve már. Köztünk sem minden okés vannak viták..én erre nem akarok semmit lépni a kapcsolatunkat illetően..Ő pedig már lépne tovább, tobb mint 5éve vagyunk együtt..
2019. okt. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy az életed nincs rendben (mondjuk csak a saját hibáid miatt) nem jelenti azt, hogy a kapcsolat se működjön akkor. Ezt a kettőt el kell tudni különíteni. Te gyakorlatilag a saját kis negatív dolgaid miatt elcseszed a kapcsolatot is ez pedig egyáltalán nem jó. Mire alapozzon az ember egy szar helyzetben ha nem a párjára? Nekem is szarul esne ha egyrészt a saját életével sem tudna előrelépni a párom mert másfél éve történt vele egy kis attrocitás, de emellé még a kapcsolatot se akarná fejleszteni. A helyes mentalitás az lenne, hogy ha az életed zátonyra fut legalább a kapcsolatodon dolgozz.
2019. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Én elengednélek kifogás kifogás meddig akarod még húzni az idejét amíg találsz jobbat naná h nem kell eljegyzés mert 5 év után se érzel semmit különben igen mondanál simán... 10 után se fogod akarni itt borítékolom.. Ne szülj neki..
2019. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő helyében én továbblépnék és keresnék egy másikat.
2019. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te csak addig akarsz rá támaszkodni, ameddig ki nem találod, mit is akarsz csinálni HELYETTE.
2019. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi köze van a munkának a kapcsolathoz? Sokaknak egy rakás fos a munkahelye, a kapcsolatukon mégis dolgoznak, ha szeretik az illetőt. Te csak arra vársz, hogy továbbléphess rajta, ha jön valaki jobb. Ne húzd az idejét a hülyeségeiddel.
2019. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán mert nincs indoklás csak kifogásod?

1,5 ève nyalogatod a sebeid, meddig tervezed mèg? Mikor szeretnèd vègre összeszedni magad, ès kezdeni valamit az èleteddel, hogy jobb irányba haladjon?

A kapcsolatokban is kèptelen vagy valamerre haladni. Viták vannak...okè, ès megoldásra törekszel? Vagy csak nyugtázod, hogy a magánèleted sincs a legjobb passzban, ezèrt nem akarsz benne előrèbb haladni. De akkor mi a terv? Csak ülsz a langyos kakiban? Ès elvárod, hogy ezt a barátnőd megèrtse?

2019. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye dumával már ott is hagytalak volna!
2019. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig felismerünk... Akkor is ha nem írsz nemet, se kort.
2019. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!