Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel semmit sem tudok megbeszélni, és ez már kikészít, mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 20 évesek vagyunk. Elnézést, ha rossz helyre írom ki a kérdést új vagyok itt, de a Tini párkapcsolatok-at megnéztem és azoktól egy kicsit érettebb válaszokat szeretnék. Kérlek titeket lányok segítsetek! Szóval, barátnőmmel semmit sem tudok megbeszélni. Hallottam, hogy a lányoknak szokásuk ez a “-Mi a baj? -Semmi...” válasz, de erre a (lány)barátaim azt mondták, hogy ezt akkor mondják ha valami olyan alap dologban hibáztunk, amit magunktól tudni kellene, hogy rosszul tettük. Ő az első barátnőm, több mint féléve vagyunk együtt. Szinte semmit nem tudok megbeszélni vele. Csak durcizik. Eleinte azt gondoltam, hogy velem van a baj, de nem lehet hogy olyan sok mindent szarul csinálok. Vagy ha igen akkor miért van velem még mindig? Hogy nem fáradt bele a sok szarságba? Amikor felhívom, már a köszönéséből tudom, hogy valami baj van már megint. Alig szól hozzám, mostanában már az egyszavas válaszokat sem kapom meg. Hiába kérdezem meg 5-6x hogy mi a baj, mondja el, beszéljük meg, azt mondja hogy semmi. Mindig ez van, meg kell várnom amíg lenyugszik és megbocsát, vagy kibeszéli magát a barátnőinek, vagy nem tudom milyen módszerei vannak erre még. Amikor látom rajta, hogy gond van már hihetetlenül feszült vagyok, néha a hányinger is elkap és összeszorul a gyomrom, mert olyan tehetetlennek érzem magam. Meg fogom ezt beszélni vele, legalábbis elmondom neki ezeket. Gondoltam előtte azért megkérdezem az itteni hölgyeket, mi a tanácsuk. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek...
2019. okt. 27. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele..hisz beteggé tesz.
2019. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Leülni elmondani neki, hogy ez téged bànt, és nem akarsz egy passzív-agresszív emberrel pàrkapcsolatban élni.

A baràtnőd egyértelműen jàtszmàzik.

Ha nem húzod meg most a hatàrokat, akkor ez jobb nem lesz.

Ha meg ezutàn is folytatja, szakítanék.

Nekem olyan ember nem kell, akinek nem fontos az, hogy mindketten jól érezzük magunkat a pàrkapcsolatban, és egyenrangú felekként kezeljük egymàst.

Baràtnőd kb egy 12 éves szintjén van...

Innentől te tudod, de én erősen fontolgatnàm a szakítàst.


41N

2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de az ilyen idióta pecsákra egy percet sem szabad pazarolni.


Azt kell tenni, hogy összeszeded magad, odaállsz elé, és elmondod, hogy ide figyelj Maris, most van időnk, üljünk le, és mondd el, hogy mit gondolsz kettőnk kapcsolatáról. Ha erre nemet mond, akkor fel kell állni és ott kell hagyni a bús francba örökre, hát nehogymár szórakozzon veled! Ez ovis viselkedés, amit csinál.

2019. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Uhh.... hát reméltem, hogy azt fogjátok mondani hogy: “Te hülye, talán ezt meg azt csinálod rosszul, csináld így meg így” . Hát át kell gondolnom akkor az egészet. Az igazság az, hogy egy hosszú nehéz betegség után ismertem meg. Majdnem egy évig csak barátok voltunk. Enyhe depresszióban voltam, és az ismerőseim közül csak vele tudtam kikapcsolódni, mert nem tudott semmit. Sokáig nem léptem, mert nem éreztem magam elég stabilnak ahhoz, hogy egy párkapcsolatba lépjek. Neki hála egy éven belül túljutottam az egészen, és léptem egyet előre a kapcsolatunkban. Csak utána meséltem el neki mindent. Tényleg sokat jelent számomra. Azt érzem, hogy tényleg szeret. De nem látom magam külsősként. A válaszok alapján ítélve akkor én most egy naiv idióta lennék?
2019. okt. 27. 20:30
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen más azóta hogy együtt vagyunk. Előtte szinte mindent lemondtunk egymásnak. Nem értem hogy mi történt, mi romlott el?
2019. okt. 27. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. 10 évvel vagyok idősebb, mint te, és már ezerszer tapasztaltam: minél inkább közeledsz, annál inkább távolodik a másik. Ha mindig pitizel, akkor nem tisztelnek, és azt hiszik, mindent meg lehet veled tenni.


Próbáld ki! Mostantól mondd azt, hogy oké, akkor ha nem hajlandó elmondani, akkor a hisztizésre nem vagy kíváncsi, inkább foglalkozol a dolgaiddal, legközelebb akkor keressen, ha normálisan meg tudjátok beszélni kettőtök dolgait.

Majd felállsz és elmész.


Ami fontos: nincs vesztenivalód. Jelenleg a kapcsolatod nem boldogságot hoz az életedbe, hanem GYOMORGÖRCSÖT. Nem érzed mennyire gáz?

Ha vége lesz, ha megoldódik a kommunikációs probléma, te akkor is csak nyerhetsz.

2019. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
(6-os válaszoló) Beszéljek vele mielőtt így viselkednék vele? Vagy azt is csak “pitizésnek” venné?
2019. okt. 27. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit mondanék a helyedben:


Figyelj Maris, látom, hogy valami bánt. Nem szólsz hozzám, rossz a hangulatod, és hiába kérdezem, nem mondod el, mi a baj, én pedig ebbe már teljesen belefáradtam. Most elmegyek, legközelebb kérlek akkor keress, ha késznek érzed magad arra, hogy normális, felnőtt emberek módjára kommunikáljunk.


Majd felállsz, és elmész!


És NEM KERESED!! Ez a legfontosabb.


Ha 1-2-3 napon belül nem keres, akkor ennyi volt. Ha egy hét múlva talál meg, te már hajtsd el.


Ha megkeres, akkor beszéljetek, és még mindig eldöntheted, hogy kell-e ő neked.

2019. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nos, mi történt?
2019. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma elmondtam neki ezeket, kicsit lágyabban. Most pedig várunk. Szörnyen érzem magam.
2019. okt. 28. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!