Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek is rosszúl esne?

Figyelt kérdés

A barátom az apjával lakik, és ma pont ott voltam náluk. Barátom amikor kiment megetetni a kutyát, véletlenül elesett és piszkos lett a nadrágja. Amikor bejott a házba, mondtam neki hogy mossa ki a gatyát mert nem fog kijönni a folt meg stb...

Annyit mondott hogy ez magátol is eszébe jutott volna. Az apja ezt pont hallotta és azt mondta nekem, hogy akár én is kimoshatom a gatyát , ha ennyire értek hozzzá. A párom nem védett meg, csak annyit mondott hogy majd ő megoldja, nem kell hogy más mossa ki a cuccait.



2019. okt. 27. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
igen. a parod is egy bunko, meg az apja is. eleg onbizalomrombolo lehet ott a legkor, valoszinu azert viselekdik a srac is igy, mert egy nullanak erzi magat, es erotleti, hogy marpedig neki nem kell segitseg. nem tudom mitol anyaskodas meg lealacsonyitas az ha a no torodik a ferfival. ha osszekoltoztok es mosni akarsz, azt fogja mondani h az o cuccait ne mossa ki senki? vagy mi... eleg erdekes, es azt gondolom, hogy beteg valaszok szulettek... parkapcsolat alapja h torodjunk egymassal, nem mindent rahagyni a masikra, mert hogy felnott ember es nehogy anyaskodjunk.
2019. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az apjával él és megadja a tiszteletet neki. Az apja ilyen és ebben a modorban nevelkedett a párod is. Ő ezt természetesnek véli. Ha összekapott volna vele, akkor odaáig fajult volna a veszekedés, hogy "El is takarodhatsz fiam, ha valami nem tetszik stb".

Alkalmazkodni kell, mert a fedél ami alatt lakik az apjáé. Engem is frusztrálna, ha egy idegen valaki okoskodna a saját otthonomban. De lazán kell venni a szituációt! Ne foglalkozz vele. Bár a barátod szövege, hogy "Ez nekem is eszembe jutott volna.". Én ennyit arra mondta volna miután mondod, hogy érdemes lenne kimosni, mert blabla, hogy "ja", "tudom".

Nem lehet, hogy túl sokat okoskodsz és ez a barátod idegeire megy? Talán mesélt rólad faterjának, hogy mennyire idegesíti ez a tulajdonságod aztán a faterja kapott az alkalmon és finoman helyretett.

2019. nov. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!