Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mely ertekek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mely ertekek a legfontosabbak? El kene engednem?

Figyelt kérdés

2 eve vagyok egyutt a paromma, ebbol az utobbi egy ev rengeteg gyotrodessel telt reszemrol, mert donteskeptelen vagyok azzal kapcsolatban, hogy vele szeretnek e maradni vagy sem.

Elkepesztoen joszivu, jolelku, megbizhato egyenes ember, es nem szeretnem ot megbantani. Ugyanakkor nem mindig talaljuk meg a kozos hangot, nem tudunk olyan jokat beszelgetni, nemerzem hogy huzna elore a celjaim fele, mert o sem olyan hatarozott,

Nem szeretnek teljesen elkotelezodni 19 evesen, de egy bunko pasit sem szeretnek kifogni. Olyan keves minden teren korrekt ferfi van a vilagban ugy veszem eszre.

Nem tudnam megmondani hogy a pro vagy a kontra ervek az erosebbek e bennem, teljesen ketfele huz a szivem, es rettegek a rossz dontestol, hogy fajdalmat okozok, hogy egyedul maradok.

Nagyon kivancsi vagyok mindenki velemenyere, de kerlek ne irjatok olyanokat, hogy mennyire onzo vagyok, mert igy is megszakad a szivem minden egyes nap, es nagyon nehez ez nekem.


2019. okt. 28. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem tehetsz boldoggá a saját boldogtalanságod árán.
2019. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul kevés neked az ágyba
2019. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok én is. Csak mi 4éve vagyunk együtt de csak 1éve lakunk együtt és sok olyan dolog kijött az együttéléssel ami nem igazán tetszik
2019. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teged nem a parod erdekel, hanem attol felsz hogy egyedül maradsz vagy kifogsz rossz hapsikat. Pontosan ezert kell szakitanod, mert mar ennyire sem erdekel ez a jelenlegi pasid teged. Nem kell szerelmesnek lenni, de a masikat tisztelni kell, ne huzd az idejet feleslegesen.
2019. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy... fogsz sokmindent tapasztalni, most tanulod azt, hogy mi az ami kell neked a másikban avagy mi az ami nem.


19 évesen még jó, hogy nem tudod. De már érzed, hogy ebben mi hiányzik.

Értelemszerűen ha tovább lépsz, ezt a dolgot IS fogod keresni a másikban, amit eddig nem kerestél.


Majd megérik a dolog hidd el, hogy vele maradsz-e vagy sem. Első kapcsolattól elválni nagyon nehéz, pont azért mert félsz hogy a jövőben nem találsz ilyen rendes vagy kedves...stb pasit.


De találsz. Nyilván nem könnyű, de az a helyzet, hogy a világ nem akkora mumus mint ahogy itt egyesek felvázolják.


;)

2019. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, nem a bántás íratja velem, de mégiscsak tele van a leveled az én-én-én gondolatokkal.


Mi az, hogy teljesen elköteleződni? Lehet félig?


Vergődés, amit csinálsz. Ha magadat sebzed meg, megérdemled, de bizonyosan megsebzed a párod is.


Engedd őt el. Vergődni, ne haragudj, de egyedül is lehet. Szeretni: ahhoz kell társ, kell pár.

2019. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 19 évesen 1 éve azon gondolkodsz, hogy lépni kéne, akkor lépni kell! Azért ne maradj senkivel, mert félsz fájdalmat okozni és az egyedülléttől.
2019. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! Meg nyugodtan irhattok, minden ertelmes valasz segitseg
2019. okt. 28. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!