Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek engednem kell ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engednem kell ebből?

Figyelt kérdés
Párom minden nővel flörtöl, aki dekoratív. Vannak pikáns, szexuális tartalmú beszélgetések is, egy beszélgetésből kiderült, hogy még fenékfogdosás is volt a kedves kolléganőjével. Ezen felül testi kontaktba került a haver nőjével is a szemem láttára vagy éppen dumálgatnak facebook chaten egy ismeretlen nővel is. Nem titkolózik, nyíltan felvállalta, hogy neki ez simán belefér, persze a messenger üzeneteket azonnal törölte, miután bevallotta, hogy ő beszél egy nővel. Olyat is olvastam, hogy teljesen belefér, mivel pasi és örüljek neki, hogy ezt nyíltan csinálja, végül is nem d*gja meg őket. Minden pasi ilyen csak a nők háta mögött csinálják az enyém meg őszinte?
2018. ápr. 11. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem őszinte. Szerintem nem kell engedned belőle.
2018. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Igen, minden pasi ilyen! Interkontinentális neuro implantátum segítségével telepatikus úton kommunikálunk a többiekkel és ha valaki merne olyan renitens, deviáns magatartást tanúsítani, hogy nem követi ezt a kódexet, akkor azonnal száműzzük a férfi klubból! :))


JAJJ, dehogy is... Én sosem voltam ilyen, teljesen embere személyisége válogatja... Dőreség lenne ennyire egyszerűen általánosítani! :)

2018. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha... nem csal meg. És ezt te el is hiszed? A pasidból kimaradt a gerinc sajnálatos módon, mert az hogy nőkkel beszél természetes dolog, DE nem szexuális dolgokról kéne úgy, hogy te vagy neki. És hiába férfi, attól ez még nagyon nem fér bele! De ha ezt képes vagy eltűrni gratulálok, de nagyon megaláz téged ezzel, remélem tudod.
2018. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel! Szabadulj meg tőle! Szerinted ha a fenékfogdosós kolléganő dugni akarna vele, nemet mondana neki? Az ilyen s.eggfej hapsi mást nem érdemel csak egy herpeszt a nemiszervére!
2018. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezzel védekezik. Ergo ezzel a nyíltan felvállaja dologgal hiteti el veled hogy csak ennyit csinál hogy e ezen aggódj miközben nagyban mást kefél.
2018. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fér bele, ha valakinek ekkora pofája van. De te tudod mit engedsz meg neki. Nem minden pasi ilyen.
2018. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!