Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan mulhatna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mulhatna el ez a feszultseg koztunk? Nekem kell engednem? .

Figyelt kérdés
Tegnap csunyan osszevesztem a baratommal mert nem mondja el ki volt a 3. lany akivel elottem volt... Tobbit elmondja de ezt az egyet nem. Es nem ertem miert lehet azt mondta nem szegyenli es nem is ismerek. Na hat akkor meg miert ne lehetne elmondani...Aztan most fogalmam sincs,hogyan jussunk egyrol a kettore. O nem fogja elmondani engem meg idegesit,hogy ennyire nem akar valamit elmondani.
2019. ápr. 28. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs, de te most hülye vagy? Mi közöd az exekhez? Egyáltalán nem normális dolog exekről beszélgetni.

Most megismertem egy lányt, akivel beszélgetek, és nem érdekli, hogy milyen exeim voltak. Sőt, kifejezetten irritálja ez a témakör, már a sajátjai miatt is.

2019. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Meg a másik, első vagyok amúgy: hol tartod őt tiszteletbe? Valamit nem szeretne elmondani, nem mondja el. Jó kapcsolat lehet, ha ilyen hisztis pitsa vagy.
2019. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Minek témáztok az exekről? Egymással foglalkozzatok, ne azzal, ami a múltban volt.
2019. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én - egy nagyon kicsit hasonló esetben - hosszú ideig tartó hallgatással oldottam a feszültséget.


Nem jött helyre teljesen a kapcsolat, de legalább számottevően nem romlott tovább...

2019. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Én mióta együtt vagyok a párommal meg se kérdeztem, hogy volt-e valakije előttem. Nagyon gáz erről faggatni.
2019. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Amint agyat növesztesz, el fog mulni a feszultseg.
2019. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En nem is faggattam. Csak akkor a masik ketto embert miert mondta el ha ezt nem?
2019. ápr. 28. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exekről semmi közös, nem a kapcsolaton belül ment félre, ők mind előtted voltak, ergo szerintem lényegtelen, hogy kivel mikr hányszor és hány lánnyal csinálta.

De az, hogy 2-őt elmondott, a 3. lányt meg nem szeretné megnevezni nekem arra adna okot, hogy ezt a lányt én is ismerem és a környezetemben van, és azért nem akarja megnevezni, mert nem akarna feszülséget generálni közted és a másik csaj közt.

Tegyük fel ez a lány közeli ismerős, lehet egy társaságba is összejártok, tudnál úgy a szemébe nézni, nyugodtan mindenféle megjegyzés nélkül, ha tudod, hogy vele volt a párod?

Illetve ha te nem mennél egy ilyen baráti találkozóra a párod el mernéd engedni, és nem hángálnál fel a szemére, hogy már megint azzal a kvával volt? Biztos megcsalsz? És hasonlók?

A csajok ilyenek.

2019. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van akik elmondjak egymasnak es nem zavar mert az mult, vkik meg tabunak kezelik...ez van ezt kell elfogadnod, hagyd békén és ne kiváncsiskodj.
2019. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta nem ismerem...

Na mindegy. Igazabol azt szerettem volna tudni,hogy hogy oldjuk meg a feszultseget egymas kozt...Persze lehet az,hogy megint en engedek,nyelek egyet es bocsanatot kerek. De attol bennem marad es sztem az meg rosszabb

2019. ápr. 28. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!