Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjavítható? Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavítható? Szerintetek mit érezhet?

Figyelt kérdés
Tudom,senki sem gondolatolvasó, de kérlek, segítsetek. Van egy barátom, akit nagyon szeretek és ő is engem, vagyis mostanában attól félek, hogy múlt idő...1-2 hónapja ugyanis elég sokat vitáztunk mindenfélén, az ő családja nagyon gyerekesen viselkedik, mindenki úgy csinál, mintha ők lennének gyerekek és mi felnőttek, illetve sokszor hozzám is jócskán kellett türelem, szóval nem lehet könnyű a barátomnak. Pár hete meg is változott kicsit. Hosszú unszolásra kibukott belőle, mi nyomja a szívét, de ez egy olyan kis dolog (nem is párkapcsolattal, egész más területtel van összefüggésben), hogy teljesen ledöbbentem. Sikerült megbeszélni szépen a dolgot, viszont azóta is úgy érzem, hogy valami nem teljesen oké. Most is kedves, szépen bánik velem, szeretget és beszélgetünk mégis félek, hogy megváltozott benne valami. Rákérdeztem, állítja, hogy ennyi volt már pár hete a baja, amit meg is beszéltünk és én azóta nem nyaggatom, de belülről félek, hogy valamit végleg én rontottam esetleg el. Vagy igazából mindegy is, hogy ki, a lényeg, hogy én vele képzelem a jövőmet és szeretném, ha együtt maradnánk. Volt már veletek ilyen, hogy a párotok nagyon kedves volt, a szex is oké volt minden, mégis ilyen érzésetek volt? Lehet én magyarázom be magamnak? Hogyan tudnék a rossz gondolatoktól megszabadulni? Szerintetek elmondaná, ha más baja is lenne? Nagyon szeretném, ha együtt maradnánk.
2019. okt. 28. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet furán érintette a megnyílás, lehet más reakcióra számított. Lényegtelen igazából, ha nem akar róla beszélni, unszolással se fog jobban megnyílni. Ahelyett, hogy egy olyan problémát próbálsz kideríteni, megoldani, ami lehet, hogy ott sincs, inkább arra törekedj, hogy jól érezze magát veled, biztos, stabil pont legyél az életében, akihez örömmel megy haza.

Így ha van is valóban más gond, könnyebben el fogja mondani, ha nincs, akkor pedig egyszerűen jobb kedve lesz, ami nem egy hátrányos dolog :)

2019. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!