Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod veled együtt akarna sportolni, egészségesebb étkezésre áttérni, hogy te lefogyj ez hogy esne neked?

Figyelt kérdés
Te túlsúlyos vagy ő nem.
2019. okt. 29. 14:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

12.

Ne alakitson a sajat farkara valonak?

Jesszus , az elhizas nem csak esztetikai problema , az fel se merul benned h egeszsegugyi okok miatt szeretne ha leadna a kerdezo? Mondjuk en se neznem tetlenul h a tulsulyos baratom egeszsegugyi problemakkal kuzdene ...

2019. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túlsúlyos, de nagyon jól esne, ha a párom ilyet tenne értem.
2019. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%

Tekintettel arra, hogy a 180 cm magasságom mellett per pillanat 82 kiló vagyok, nemigen csípném, ha azt mondaná, hogy fogyjak még. Viszont ha beleképzelném magam abba a szituációba, hogy extrém módon túlsúlyos vagyok, nyilván mérlegelnem és tudatosítanom kellene először magamban, s hogy nem éppen a legegészségesebb életmódot folytatom, és ő ezt nem sértegetésnek szánja, hanem szeretne változtatni egy olyan rám jellemző, összetett, negatív paraméteren, amitől nekem később jobb lesz.

Egyébként nekem 98 kilóról sikerült 82-re lefogynom majdnem egy év alatt úgy, hogy ebbe senki se pofázott bele. Szóval a fogyókúra pusztán elhatározás kérdése. Ha normális értékrenddel rendelkezel, akkor senkire nincs szükséged, hogy ezt te magad észrevedd.

2019. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, nem kéne kétfelé főznöm😄Amúgy én tudom magamról, hogy gàz a helyzet, összeszedtem magam, felkészültem lelkileg és utànajàrtam, szereztem hozzà némi tudàst, és ezzel együtt, egyedül döntöttem az életmódvàltàs mellett, és szépen haladok a fogyàssal (-27kg). De mégis azt mondom, nem szerettem volna, ha a pàrom elkezd nyaggatni , hogy fogyjak le. Ez kizàrólag az én döntésem. Az elhatározàsnak sajàtnak kell lennie, mert iszonyat nehéz meló még így is. Ha csak màs kedvéért kezd bele az ember, nem valószínű, hogy sikeres lesz, és sokkal stresszesebb is, mert ott motoszkàl mindig a partner elégedetlensége.
2019. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!