Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem szeret? Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem szeret? Szakítsak vele? N

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt,azt mondja ,hogy szeret és amikor ott vagyok tényleg látom azt az átható pillantást,az áhitatot ,ölelgetés,puszik stb. DEE elég sokszor szervez programokat nélkülem,barátaival. Nem minden héten van ez,de azért heti 3-4 nap tuti nem tudunk együtt aludni,mert ő kb este 11kor végezne én emg nyilván nem fogok átmenni olyan későn,meg nem is látom csak ennek értelmét. Ez a két hét most ráadásul úgy jött ki,hogy 4 nap külföldön van, azután 2x fél napunk lesz és megint megy el 6 napra... nem panaszkodtam meg semmi,bár tudattam vele,hogy hát szomorú leszek meg ilyesmi,de ezenkívül nem csináltam semmit.Aztán tegnap este besézlgettünk majd írta,hogy amúgy nagyon hináyzok neki,mire én azt írtam,hogy nem hiszem el. Kérdezte miért,én emg mondtam,hogy csak ezt érzem...(nyilván amiatt,hogy kb soha nem vagyunk együtt) Erre azt modnta,hogy most megsértődött és ennyi azóta se keresett ...én sem őt. Én nem fogok ráírni mert úgy érzem én lehetnék az aki megsértődik...és ha nem vagyok neki ennyire se fontos,akkor felőlme legyen vége,úgyis olyan mintha együtt sem lennénk....de azért diegesít,hogy még ő megy el folyton és ő van megsértődve,ha azt merem érezni,hogy nem hiányzok neki.

Szerethet? Vagy nem értem mi ez? Ha itt van akkor jaj de szeret,azután meg sorra csinája a programoakt nélkülem


2019. okt. 19. 11:56
1 2 3
 1/26 Noren1989 ***** válasza:
65%
Rossz kategória lesz ez.
2019. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Savlekotő ***** válasza:
38%
Lehet jól jött neki h sértődhet és lepattinthat,ne keresd majd ha ő keres meglátod,ne a nő fusson a férfi után..
2019. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Zsoltmester ***** válasza:
62%
Ne a nő fusson a férfi után tényleg? Hanem mit csináljon a nő nyomja el magában az érzéseit a hülye értelmetlen alapelvek miatt?
2019. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát ez van én eldöntöttem,hogy nem fogom keresni,mert azt érzem nem az én hibám. DE ha nem ír rám pár órán belül nekem ennek vége. Nem kell ilyen férfi aki hisztizik és játsza a megsértődött kislányt,mert azt írtam úgy érzem nem hináyzok neki.Holott nekem lehetne rá 10 okom megsértődni. Ahogy írta 2-es nekem is most az érzésem az,hogy ezt várta,hogy valamin megsértődjön és ezzel vége legyen. Jó kifogás sose rossz.
2019. okt. 19. 12:07
 5/26 Savlekotő ***** válasza:
85%
Ne nyomja el,de nem volt divat a mi időnkben az h a nő rohant a pasasok után,egyik fél se fusson,aki után futni kell azt a rosseb megette.
2019. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Zsoltmester ***** válasza:
87%
Én csak azt nem értem, hogy miért van az, hogy egyes emberek összejönnek valakivel és utána kezdenek el azon gondolkozni, hogy milyen a másik, vagy hogy összeillenek-e. Nekem ne mondja senki, hogy az ismerkedés az nem arről szólt, hogy előbb megismerjék a másikat aztán döntenek. Benne is van a névben hogy ismerkedés. A Bibliában a megismerte mindig azt jelenti hogy szexeltek , például Ádám megismerte Évát Az azt jelenti hogy szexeltek. De egyébként az ismerkedés lenne az a folyamat Ami alatt kiderül hogy a másik emberrel összejövünk-e vagy nem. Én értem hogy közben is csiszolódnak, de nekem azt senki ne mondja, hogy utólag derül ki hogy a másik inkább bulizni megy.
2019. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Szakítani csak kapcsolatban lehet, ez meg egy játszmahalom gyerekek közt.
2019. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

Konkrétan mennyi az a pár hónap? Mert lehet 2 meg akár fél év is és az idő ilyen szempontból nem mindegy.Ha mondjuk 2-3 hónapja vagytok együtt akkor szerintem nem is kell orrba szájba együtt aludni.Legalábbis nekem nőként soha nem volt igényem arra egy kapcsolat elején, hogy non-stop a másikkal legyek, bármennyire tetszett is.A férfiak ,,elköteleződése" egy kapcsolatban is sokkal hosszabb ideig tart, mint 1-2 hónap még akkor is ha egy nő szőröstől bőröstől minden szempontból álmai netovábbja, de mondjuk személyiségileg kb fél év mire kitapasztalod a másikat(és még akkor is derülhetnek ki olyan dolog amik nem tetszenek, vagy épp sok éves kapcsolat után is).Könnyű azt mondani, hogy szeretlek, de magamból és a saját kapcsolataimból kiindulva ez nem jelenti azt, hogy valóban minden értelemben azonnal szeretek és szeretnek is.Az egy folyamatosan épülő dolog.

A másik, gondolom a külföldi út nem szórakozás volt számára ahogy valószínűleg a 2x fél nap után is azért utazik el 6 napra mert a munka elszólítja.Ha ezt a fajta munka miatti távollétet nem bírod helyén kezelni, akkor egyszerűbb ha szakítasz.De nem sértődöttségből és azért mert ő nem tud hitelesen meggyőzni téged írásban a hiányodról hanem mert ebben a kapcsolatban te nem tudsz megfelelő partner lenni.Nem is mindenkinek való.Viszont felnőtt emberként a problémamegoldó képességetek elég csapni való, ha egy ilyen ,,semmitmondó" kinek kell írnia a másikra dolgon mentek szét.Illetve eleve nem is érzed ezt a kapcsolatot olyan fontosnak, hogy tegyél érte.Szóval a leírásod alapján te meg hisztiből gyorsan rövidre zárod, ha te full bele volnál zúgva akkor nem tennéd:)

2019. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
#6: Ez nekem is furcsa, hogy amikor a nők összejönnek valakivel, nem derül ki egy férfiról az alapvető jellembeli hibája, hanem majd X idő múlva döbbennek rá, hogy valamilyen formában szalajt a tag. Ezeknek ismerkedés közben ki kéne derülniük, s nem akkor, amikor már hónapokot, netán éveket lehúztak egymás mellett. Azzal meg ne jöjjön senki, hogy előtte nem mutatta a pasika, meg előtte nem ilyen volt. Dehogynem! Pontosan olyan volt, csak ez az amiről évek óta pofázok itt, hogy a macsó szőke herceg sok-sok hibája el van nézve, esetleg még pozitív tulajdonságként is értékelik, mert annyira el vannak a nők varázsolva.
2019. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem bulizni jár el,hanem így összevissza pl inni,enni,beszélgetni,játszani. Igen mondta az elején is,de azt is mondta,ha lenne párja vele is foglalkozna. És én el is fogadtam,de azért arra nem gondoltam,hogy ilyen durván fogja nyomni. Mert az oké,hogy elmegy de hogy állandóan csak a haverok.De amúgy még ezzel se lenne különösebb bajom,ha nem akad fent azon,hogy én pl érzelmesebb vagyok és több szeretet kimutatásra van igényem,mert ő meg ezt tudta...
2019. okt. 19. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!